Tıklayın Biz Sizi Arayalım
0850 70 70 750
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı
"

Ren Nehri

Ren Nehri

 

Nehir turu gerçekten ayrı bir seyahat anlayışı ve birde Ren Nehri ismi geçtiğinde insanın heyecanlanası geliyor. Yemyeşil vadileri, eskiyi anlatan kasabaları, ağaçlar arasında ki şatoları, üzüm bağları ile Ren Nehri İsviçre’den Almanya ve Hollanda’ya uzanan, birbirinden eşsiz kıyıları içinde barındırmaktadır. Gemi turlarının en romantik rotalarından biri olan Ren Nehri kıyıları, cruise gemisi yolcuları için de tecrübe edebilecekleri çok farklı bir deneyim.

 

Avrupa’nın merkezi su ulaşım yolu olan Ren Nehri yaklaşık 1320 km. uzunluğuna sahiptir. Bu özelliğiyle Hollanda, Almanya, Fransa ve İsviçre'nin en güzel şehir ve kasabalarının içerisine uzanmaktadır. Bu eşsiz deneyimi sunan Ren Nehri gemi turunda Amsterdam, Köln, Basel, Rudesheim, Mainz, Koblenz ve Strazburg gibi en güzel liman kentlerini gezebilecek ve tarihe tanıklık edebileceksiniz. Ren Nehri, yukarı, orta ve aşağı Ren Vadisi olmak üzere üç bölüme ayrılıyor. 

 

Tura başlarken Amsterdam'da bir şehir turu yapıp kanal gezisi yapmayı da unutmamak lazım. Van Gogh müzesini gezebilir, Kentte gece hayatının merkezi olan Red Light Distric ise size sıradışı bir eğlence vaad etmektedir. Köln'de şehir gezisi ve alışveriş yapılabilir. Ren Nehri turunun en romantik ve ilgi çekici yeri olan Koblenz ve Rudesheim sizi Orta Çağ'a götürüp görkemli kasabaların ortasından yükselen şatolara hayran kalabilirsiniz. Rudesheim'de isterseniz müzik müzesizni gezebilir antika enstürmanları görebilir ve üzüm bağlarını gezebilirsiniz. Özellikle turda görülmesi gereken yerlerden biri de Strazburg. Strazburg modern alışveriş merkezleri, tarih kokan binaları, köprü ve kanallarıyla size büyüleyici bir atmosfer sunacaktır. Şehir 1988'de UNESCO tarafından Dünya Mirasları Listesi'ne dahil edilmiştir. Ren Nehri, Basel kentini ikiye ayırmaktadır ve şehir büyük Basel, küçük Basel olarak anılmaktadır. Basel ve Zürich şehir merkezin de dolaşabilir alışveriş yapabilirsiniz. Ren Nehri sularında Avrupa’nın en özel şehirlerine doğru harika bir yolculuğa çıkacaksanız.

 

Sayfamızda Ren Nehri gemi turları ile ilgili en iyi ve en uygun fiyatları bulabilir, erken rezervasyon, kampanya, fırsatlardan yararlanabilir, Ren Nehri gemi turu programları hakkında tüm detaylı bilgileri alabilirsiniz.

... daha fazla Detay
Aramayı Değiştir
  • Cruise
Tur Ayı Seçiniz
Aramanızı Filtreleyin
Aramanızı Filtreleyin
Kişi Başı Fiyatı
35 Tur Bulundu