Tıklayın Biz Sizi Arayalım
0850 70 70 750
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı
"

Cruise Fırsatları

Cruise Fırsatları

 

Son dakika ve gemilerin müsait zamanlarına yönelik kabin fiyat çalışmaları yaparak size özel bir sayfa hazırladık. Gemi turu fırsatları sayfamızdan kampanya, promosyon ve özel fırsat fiyatlarımızı görebilir, sınırlı sayıda kabinler üzerinden rezervasyon yapabilirsiniz. Yunan Adaları, Norveç Fiyortları, Ege Adriyatik kıyıları, Karayipler, Birleşik Arap Emirlikleri ve Uzakdoğu gibi popüler destinasyonlar da birbirinden cazip ve uygun cruise fırsat fiyatlarımızı kaçırmayın. 

 

Msc Cruises, Costa Cruises, Celestyal Cruises, Royal Caribbean gibi ve daha bir çok büyük gemi şirketlerinin fırsat fiyatları, en ucuz gemi turları programları bu sayfada. Birbirinden güzel limanlar, eğlenceli cruise programları, gemilerde ki şovlar ve daha fazlası. Vizeli ve vizesiz tur programları, İstanbul, İzmir, Çeşme ve Kuşadası çıkışlı gemi turları, uçaklı ve only cruise turlar, nehir turları gibi tüm kategorilerde sizlere gemi turları fırsat fiyatları ile eşsiz bir gezi yapmanızı sağlıyoruz. 

 

Güvenli ödeme sayfalarımızda banka kartlarınıza vade farksız 9 taksit'e kadar taksit yapabilir, en ucuz gemi turları fiyat garantimizle mavi denizlere açılabilirsiniz. İster online, ister deneyimli müşteri temsilcilerimize 0850 707 0 750 telefon numaramızdan ulaşarak fırsat fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz. Unutmayın, fırsat fiyatlarımız kabin sayısı sınırlı olup sadece belli tarihler arasında geçerlidir. Hemen arayın gemi turu fırsat fiyatlarımızı yakalayın!...  

... daha fazla Detay
Aramayı Değiştir
  • Cruise
Tur Ayı Seçiniz
Aramanızı Filtreleyin
Aramanızı Filtreleyin
Kişi Başı Fiyatı
78 Tur Bulundu