Tıklayın Biz Sizi Arayalım
0850 70 70 750
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı
"

Vizesiz Gemi Turları

Vizesiz Gemi Turları

 

Karavan Cruises’ın sizlere tanıdığı ayrıcalıklarla katılmak istediğiniz gemi turlarına vizesiz başvurabiliyorsunuz. 


Vizesiz gemi turları sizler için sınırları ortadan kaldırıyor. Bu turlar sayesinde dünyanın dört bir yanına giderek, hiç görmediğiniz yerleri görüp, damak zevkinize uygun farklı lezzetleri tadabilirsiniz. Hayallerinizdeki tatili gerçekleştirmek için yapmanız gereken tek şey bize ulaşmak. 


Geminizin demir attığı her limanda farklı deneyimler ve unutulmaz anılar yaşayacağınızı garanti ediyoruz. Vizesiz gemi turlarından yararlanabilmek için erken rezervasyon yaptırıp, lüks gemilerimizde yerinizi şimdiden ayırtabilirsiniz.

 

Özellikle Hint Okyanusu ve Asya - Uzakdoğu destinasyonlarına yapılan gemi turları ile Güney Amerika'ya yapılan cruise turlarında da vize ihtiyacınız olmayabilir. Özellikle vizesiz gemi turları sayfamızda ki tüm turlara bakabilir ve en iyi fiyatlarla rezervasyonunuzu yapabilirsiniz. Vizesiz gemi turlarına özel %5 indirim almak isterseniz buraya tıklayarak anketimizi doldurabilir, doldurduktan sonra müşteri hizmetlerimizden size özel verdiğimiz %5 indirimi alabilirsiniz. 

... daha fazla Detay
Aramayı Değiştir
  • Cruise
Tur Ayı Seçiniz
Aramanızı Filtreleyin
Aramanızı Filtreleyin
Kişi Başı Fiyatı
1 Tur Bulundu