Tıklayın Biz Sizi Arayalım
0850 70 70 750
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı
"

Kuşadası Çıkışlı Gemi Turları

Kuşadası Çıkışlı Gemi Turları

 

Ülkemizde Kuşadası limanı gemi turlarının en yoğun olduğu limandır. Özellikle hem günübirlik feribotlarla hem de büyük firmaların gemileri ile düzenlediği cruise gezileri ile Kuşadası'ndan Yunan Adaların'a bir gezi planı yapabilirsiniz. Kuşadası'na dışardan gelecek olan seyahatseverler İzmir Havalimanı'nı kullanabilirler. Yaklaşık İzmir Havalimanı - Kuşadası Limanı arasında ki mesafe 98 km. civarındadır. İzmir Havalimanı'ndan Kuşadası merkeze Havaş otobüsleri ile gelebilir ve oradan limana geçebilirsiniz veya yine havalimanından transfer aracı veya taksi ile de ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

 

Kuşadası'ndan Yunan Adaları turları oldukça rağbet görmektedir. Özellikle Celestyal Cruises turları ile Kuşadası kalkışlı ve çıkışlı olmak üzere herşey dahil gemide konaklama programlarıyla vizesiz olarak Yunan Adaları'na eşsiz bir seyahat deneyimi yaşayabilirsiniz. 

... daha fazla Detay
Aramayı Değiştir
  • Cruise
Tur Ayı Seçiniz
Aramanızı Filtreleyin
Aramanızı Filtreleyin
Kişi Başı Fiyatı
53 Tur Bulundu