Tıklayın Biz Sizi Arayalım
0850 70 70 750
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı
"

İstanbul Çıkışlı Gemi Turları

İstanbul Çıkışlı Gemi Turları

 

İstanbul çıkışlı cruise turlarını değişik destinasyonlarıyla değerlendirmek mümkün! Asya ülkelerini merak ediyorsanız; Singapur uçuşu sonrası Tazmanya ve Yeni Zellanda-Avustralya’ya kadar geniş bir coğrafyada turlayabilirsiniz. Sidney, Melbourne, Auckland’ı kapsayan 19 günlük rotalar mevcut. 21 gecelik büyük uzakdoğu turları seçeneği daha fazla başkent kapsıyor; Pekin, Busan, Nagasaki, Şanghay, Hong-Kong, Ho Chi Minh, Laem Chabang, Singapur baharda Asya tutkunlarını ağırlıyor olacak. 

 

Kısıtlı zamanı olanlar için 7 günlük İstanbul çıkışlı Ege – Yunan Adaları turları ilgi çekici olabilir. Kuşadası, Santorini, Girit, Rodos, Simi, Sakız, Mikonos ve Atina 600 Euro’yu aşmayacak fiyatlarla bulunabilir. Nehir turlarını merak edenler; Volga’da Beyaz Geceler’i deneyebilir. Moskova St. Petersburg Mayıs’ta dikkat çeken güzelliklere sahip. 

 

10 gecelik Adriyatik turları; İstanbul, Dikili, Kuşadası, Marmaris, Santorini, Kotor, Dubrovnik, Hvar ve Venedik şehirlerini kapsıyor. 12 gecelik olursa; Atina, Valetta, Trapani, Floransa, Roma, Amalfi, Sorrento, Porto Vecchio hattıyla alternatiflerimizi genişletebiliriz. 

 

Nehir turları, meraklıların artışı sonrası talebi karşılamakta şu sıralarda zorlanıyor. Avrupa’daki bir çok şehri büyük Tuna Nehri üzerinden ziyaret şansımız mevcut. Hayallerini geniş tutan tatilseverler; Amsterdam uçuşu sonrası Norveç’ten ABD’ye kadar çok geniş bir coğrafyayı fotoğraflama imkanına sahip. Büyük transatlantik ile birçok farklı ülke tam pansiyon gezilebilir.  

 

Amsterdam (Hollanda), Bergen (Norveç), Lerwick (İskoçya), Akureyri (Kuzey  İrlanda), Isafjordur ve Reykjavik (İzlanda), Grönland, St. John (Virgin Adaları), Halifax (Kanada) ve Boston (Amerika) bu büyük geziye dahil kentler. İstanbul’dan denizyolu ile kalkış tercih edilirse Kuşadası’ndan İtalya’ya, Barcelona’ya kadar geniş bir yelpaze elimizin altında oluyor belirtelim. 

 

Güvertede şampanyasıyla puro içen, ensesi kalın adam karikatürleriyle çoğumuzun aklına yer eden ve uzak durduğumuz gemi turları; kapasiteli gemilerin çoğalarak liman vergilerinin azalması, vergisiz yakıt, taksitlendirme gibi seçeneklerle artık herkesime hitap eden bir tatil şekli! Şimdiden iyi tatiller dileriz.  

 

... daha fazla Detay
Aramayı Değiştir
  • Cruise
Tur Ayı Seçiniz
Aramanızı Filtreleyin
Aramanızı Filtreleyin
Kişi Başı Fiyatı
22 Tur Bulundu