Tıklayın Biz Sizi Arayalım
0850 70 70 750
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı
"

Alaska Gemi Turları

Alaska Gemi Turları

 

Amerika’nın yüz ölçümü en büyük eyaleti olan Alaska, dünyada ender görülebilecek güzelliklere ev sahipliği yapıyor. Burayı görmek için en uygun tarih ise sıcaklıkların daha yüksek olduğu yaz ayları… Yazın sıcaklıklar rahatlıkla gezilebilecek kadar yükseliyor. 100 bin buzul, 18 bin ada, 3 milyon göl ve 3 bin nehre sahip olan Alaska’da gezilecek yerlerin sayısı da bir hayli fazla. Daha limana yanaşmadan sizleri karşılayacak olan muhteşem manzara karşısında büyülenmemeniz oldukça zor. Ayrıca şanslıysanız birkaç balinanın yolculuğunuza eşlik ettiğine de tanık olabilirsiniz. Geminin güvertesinde devasa buzulların ve beyazdan turkuaza doğru renk geçişlerinin sihirli güzelliğini fotoğraflayabilirsiniz. 


Alaska’da ilk olarak Kızılderililerin yaşadığı mistik kasabalar dikkatinizi çekecek. Yemyeşil doğanın kucağında farklı ve çeşitli hayvanları gözlemleme şansını da bulacaksınız. Alaska’nın ilk büyük altın merkezi olan Juneu’da balina ve doğal yaşam turlarına katılabilirsiniz. Mendenhall buzulu da mutlaka görülmesi gereken yerler arasında. Bölgedeki 38 buzulun tamamını görmek isterseniz helikopter turları da hizmetinizde. Tipik bir kovboy kasabası olan Skagway’de ise yerliler tarafından üretilen birçok hediyelik eşya sizleri bekliyor. 


Balıkçılığın büyük önem taşıdığı Alaska’nın mutfağında deniz ürünleri geniş yer tutuyor. Özellikle somon balığını mutlaka denemelisiniz. Bunun dışında Amerika kıtasının genelinde hakim olan fast food tarzı yiyecekleri de denemek isteyebilirsiniz. Sayfamızda Alaska gemi turları ile ilgili en iyi ve en uygun fiyatları bulabilir, erken rezervasyon, kampanya, fırsatlardan yararlanabilir, Alaska gemi turu programları hakkında tüm detaylı bilgileri alabilirsiniz. 

... daha fazla Detay
Aramayı Değiştir
  • Cruise
Tur Ayı Seçiniz
Aramanızı Filtreleyin
Aramanızı Filtreleyin
Kişi Başı Fiyatı
2 Tur Bulundu