Gemi Turları

Tıklayın sizi arayalım
0850 70 70 750
Destinasyon
Kalkış Limanı
Gemi Şirketi
Gemi
Ay
Alaska Gemi Turları

Alaska Gemi Turları

Alaska Gemi Turları Hakkında

 

Amerika’nın yüz ölçümü en büyük eyaleti olan Alaska, dünyada ender görülebilecek güzelliklere ev sahipliği yapıyor. Burayı görmek için en uygun tarih ise sıcaklıkların daha yüksek olduğu yaz ayları… Yazın sıcaklıklar rahatlıkla gezilebilecek kadar yükseliyor. 100 bin buzul, 18 bin ada, 3 milyon göl ve 3 bin nehre sahip olan Alaska’da gezilecek yerlerin sayısı da bir hayli fazla. Daha limana yanaşmadan sizleri karşılayacak olan muhteşem manzara karşısında büyülenmemeniz oldukça zor. Ayrıca şanslıysanız birkaç balinanın yolculuğunuza eşlik ettiğine de tanık olabilirsiniz. Geminin güvertesinde devasa buzulların ve beyazdan turkuaza doğru renk geçişlerinin sihirli güzelliğini fotoğraflayabilirsiniz. 


Alaska’da ilk olarak Kızılderililerin yaşadığı mistik kasabalar dikkatinizi çekecek. Yemyeşil doğanın kucağında farklı ve çeşitli hayvanları gözlemleme şansını da bulacaksınız. Alaska’nın ilk büyük altın merkezi olan Juneu’da balina ve doğal yaşam turlarına katılabilirsiniz. Mendenhall buzulu da mutlaka görülmesi gereken yerler arasında. Bölgedeki 38 buzulun tamamını görmek isterseniz helikopter turları da hizmetinizde. Tipik bir kovboy kasabası olan Skagway’de ise yerliler tarafından üretilen birçok hediyelik eşya sizleri bekliyor. 


Balıkçılığın büyük önem taşıdığı Alaska’nın mutfağında deniz ürünleri geniş yer tutuyor. Özellikle somon balığını mutlaka denemelisiniz. Bunun dışında Amerika kıtasının genelinde hakim olan fast food tarzı yiyecekleri de denemek isteyebilirsiniz. Sayfamızda Alaska gemi turları ile ilgili en iyi ve en uygun fiyatları bulabilir, erken rezervasyon, kampanya, fırsatlardan yararlanabilir, Alaska gemi turu programları hakkında tüm detaylı bilgileri alabilirsiniz. 

Alaska Gemi Turları

1 Gemi Turu Bulundu.
Uçaklı Paket
  • Gösterilen fiyatlar iki kişilik kabinde vergiler Dahil kişi başı fiyatlardır.
9 Gece
Koningsdam ile Ramazan Bayramında Kanada & Alaska (1070) Koningsdam
Kalkış Tarihi :29.4.2022
Kalkış Noktası : Vancouver
Uğradığı Limanlar : Vancouver, Inside Passage, Tracy Arm, Juneau, Skagway, Glacier Bay Ulusal Parkı, Ketchikan, Inside Passage, Vancouver
Detay