Tıklayın Biz Sizi Arayalım
0850 70 70 750
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı
"

Kanarya Adaları

Kanarya Adaları

 

Tüm sene boyunca ılıman iklim özelliklerinin yaşandığı Kanarya Adaları, birçok farklı tatil çeşidi için mükemmel bir tercihtir.İspanya’ya bağlı olan Kanarya Adaları ismini kanarya kuşlarından değil, latince köpek anlamına gelen canariae kelimesinden almaktadır. Ziyaretiniz sırasında siz de birçok köpek türü ile karşılaşabilir, hayatınız boyunca bir daha görme fırsatı bulamayacağınız köpek türleri ile tanışabilirsiniz.

 

Atlantik Okyanusu’nda yer alan toplam yedi volkanik ana adadan oluşan Kanarya Adaları, ekstra olarak bir kaç küçük adacığa da sahiptir. La Palma, La Gomera, Gran Canaria, Tenerife, Fuerteventura, Lanzarote ve El Hierro isimli ana adaların her birinde kendine has iklim koşulları ve kültürel özellikler bulunmaktadır. Bu sebeple ziyaretçiler ziyaret sürelerini uzun tutup birkaç ada birden görmeyi tercih etmektedirler.

 

İspanyol mutfağına yakın lezzetlere sahip olan Kanarya Adaları mutfağının kendine has yemekleri de oldukça ünlüdür. En popüler yemeği minik kırmızı yöresel patateslerle yapılan ve kişniş sosu ile servis edilen Papas Arrugadas yemeğidir. Bu tarif neredeyse her yemeğin yanında ekmek gibi tüketilmektedir. Ayrıca okyanustan çıkarılan bol miktardaki ve çeşit çeşit balık ile zengin sofralar kurulmaktadır.

 

Sayfamızda Kanarya Adaları gemi turları ile ilgili en iyi ve en uygun fiyatları bulabilir, erken rezervasyon ve kampanya fırsatlarını yakalayabilir, Kanarya Adaları gemi turu programları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirisiniz. 

... daha fazla Detay
Aramayı Değiştir
  • Cruise
Tur Ayı Seçiniz
Aramanızı Filtreleyin
Aramanızı Filtreleyin
Kişi Başı Fiyatı