Tıklayın Biz Sizi Arayalım
0850 70 70 750
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı
"

İzmir Çıkışlı Gemi Turları

İzmir Çıkışlı Gemi Turları

 

İzmir’den hareketli; Sakız Adası, Atina, Siros, Kos Adası, Napflion, Girit, Çeşme, Mikonos, Santorini ve Rodos gibi bir çok durakta mola verip tekrar İzmir’e dönmek mümkündür. 7 gecelik bu bu Ege turlarına ilave olarak 3-4 gecelik tatiller de mevcuttur. Balayı ya da kısa bayram tatilleri için özellikle yerli gezginler tarafından sıkça tercih edilir. Yunan Adaları gemi turlarında uygun fiyatları yılın 8-9 ayı yakalayabilmek mümkündür. 

 

İzmir ve Çeşme kalkışlarına ek olarak İstanbul’dan seferler de bulunabilir. Vizesiz yurtdışı seyahati arayan tatilseverlerin en sık tercih ettiği Ege turlarını sizlerin de beğeneceğine eminiz. Yunanistan’ın en eğlenceli adalarının yanı sıra el değmemiş Milos-Patmos gibi küçük adalarda da molalar verilmekte. 

 

İzmir çıkışlı gemi turları fiyatları; geminin kabin tipi ve seçilen sezona göre değişiklik gösterebilir. Kapalı kabin, manzaralı veya manzaralı artı balkonlu seçenekleri fiyatları etkileyebilmekte. Tüm günü gemideki eğlencelere katılarak güneşlenerek geçirecekler için kabin tipi – sadece uyunmak için kullanılacağı için – pek de önem arz etmemekte. Kabin sınıfı; yanaşılan adayı uzaktan izlemek isteyen emekliler ve ileri yaştaki ziyaretçiler için daha önemlidir. Odada fazla vakit geçirecekler için tercih yine bu yönde olur. 

 

Seyahat sırasında hizmete sunulan gemilerin yüksek kalitesi; uluslararası mutfakların deneyimli aşçıları, lisan bilen eğitimli personeller, misafirler için her detayıyla planlanmış eğlencele programları tüm detaylarıyla yüksek memnuniyet sağlar. Özellikle yeni evli çiftlerin balayı tercihleri son yıllarda gemi turlarına doğru yönelmekte. 

 

Atina Akropolisi, Parteon, Ulusal Arkeoloji Müzesi, Sintagma Meydanı; İstanbul’daki İstiklal Caddesinin benzeri Ermou Caddesi, Atina Bit Pazarı, Atina’nın Nişantaşısı diyebileceğimiz Kolonaki, Monastiraki Meydanı’ndaki tarihi Osmanlı Camisi gezilecek onlarca mekandan sadece bir kaçıdır. Atina’nın göbeğindeki hayvanat bahçesi ve milli park ise şaşırtıcı güzelliklere sahip.

... daha fazla Detay
Aramayı Değiştir
  • Cruise
Tur Ayı Seçiniz
Aramanızı Filtreleyin
Aramanızı Filtreleyin
Kişi Başı Fiyatı