Tıklayın Biz Sizi Arayalım
0850 70 70 750
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı
"

Gizlilik İlkesi

Karavancruises.com, ziyaretçilerinin e-posta adreslerini ve diğer kişisel bilgilerini hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamaz, satmaz, paylaşmaz ve kötüye kullanmaz. Acentemiz, veri ambarındaki e-posta adreslerinden, rezervasyon işlemlerini daha sağlıklı gerçekleştirmek ve kampanyalarından ziyaretçilerini haberdar etmek amacıyla yararlanmaktadır.
 
Web Sitemiz
Web sitesine erişim Gizlilik Politikası kabul şartına bağlıdır. Web sitemizi, veya bizim tarafımızdan desteklenen bir siteyi kullandığınızda, bu Gizlilik Politikasını kabul etme anlamına gelir. Yeni gelişmeleri ve değişiklikleri sizlere duyurmak adına Gizlilik Politikası sayfasını güncelleyeceğiz. Gizlilik Politikası'nda yapılan bir değişiklik sonrasında web sitesini sürekli kullanımınız bu revizyonları kabul ettiğinizi onaylayacaktır.
 
Gizliliğinizi Koruma
Web sitemizde dolaştığınız zaman içinde Karavancruises.com olarak kişisel bilgilerinizin korunmasını taahhüt ederiz . Biz sizin hakkınızda herhangi bir kişisel veya hassas bilgileri toplamak istemiyoruz. Kişisel veya hassas bilgi nedir? Bu temelde, sağlık, siyasi bağlantı, cinsel tercih, dini inanç, ırk veya etnik köken ya da diğer özel bilgiler hakkında bilgiler veya tercihler içerir.
 
Tanımlama Bilgileri
Tanımlama bilgileri tarayıcınıza belirli bilgiler göndermek ve daha sonraki bir zamanda tarayıcınızda bu bilgilere geri dönmek için web sitesinde kullanılır. Bu bilgileri kimlik doğrulaması veya kullanıcı oturumu belirlenmesi, kullanıcı tercihi belirlenmesi veya metin verileri depolama üzerinden yapılan başka herhangi bir fonksiyon gibi şeyler için bu kullanabiliriz. Bu tür fonksiyonlar sizi kişisel olarak tanımlayan bilgileri içermez.
Çoğu tarayıcı tanımlama bilgilerini otomatik olarak kabul eder. Tarayıcınızda ayralar bolümü olabilir böylece tanımlama bilgilerinin kaydını kapatabilirsiniz. Kapatılan tanımlama bilgileri artık web sitesinin tam operasyonel yeteneklerini zevkli bir şekilde kullanmanıza olanak sağlamayabilir ve sizin doğrudan ilgili olduğunuz bilgileri görmeniz mümkün olmayabilir anlamına gelebilir. Sizin için, kullanıcı deneyiminden en iyi şekilde yararlanmak için Karavancruises.com sitesinden veya bizim tarafımızdan desteklenen bir siteden, belirli bilgiler ya da "tanımlama bilgisi" topluyoruz. Bunun anlamı bazı belirli bilgiler için tercih yaptığınızda size tanımlama bilgisi atanıyor ve bu bilgilerin size web sitemizde optimum bir kullanıcı deneyimi sunmak için tarayıcınızda saklanıyor olmasıdır. Bu bilgiler kişisel bilgileri ve adınız, adresiniz, e-posta adresi veya telefon numarası gibi bilgileri içermez.


Diğer Web Siteleri
Bu Gizlilik Politikasına bağlı olarak, yazılı izniniz olmadan, yasaların gerektirdiği sürece ya da bu türden bir açıklama olmadıkça, bizim düşüncemize göre, işimizle ilgili bağlantısı olmayan şirketlere haklarını veya mülkiyetini korumak veya herhangi bir kişinin yaralanmasını önlemek için makul gereklilikte herhangi bir bilgi ifşa edilmeyecektir. Sitemizin dışına yönlendirildiğinizde, üçüncü parti siteler farklı Gizlilik Politikaları içerebilir ve 
Karavancruises.com Gizlilik İlkesi artık geçerli olmayacaktır.
Karavancruises.com Gizlilik Politikası ile ilgili tüm sorular aşağıdaki adrese yöneltilmesi gerekir;
 
Karavan Cruises

Merkez: Halaskargazi Cad. No:112 K:7 Şişli / İstanbul

Satış Ofisi: Şirinyalı Mah. 1507 Sok. Villa Balcıoğlu No:12 D:1 Muratpaşa / Antalya

Rezervasyon: 0850 70 70 750

Rezervasyon E-Posta : callcenter@karavancruises.com