Tıklayın Biz Sizi Arayalım
0850 70 70 750
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı
"

Noel Pazarları Turu

Noel Pazarları Turu

 

Avrupa ülkelerinin pek çoğunda, yeni yıla girmeden haftalar önce ışıl ışıl ve renkli Noel Pazarları (Christmas Markets) kuruluyor. Noel Pazarları Turlarına (Christmas Turları) katılarak Avrupa'nın önemli kentlerini gezerken Noel Pazarlarında birbirinden güzel yemekler yiyebilir, hediyelik eşyalar ve alışveriş konusunda bir çok alternatif bulabilirsiniz. 

 

Tuna Nehri üzerinden yapılan Noel Pazarları turlarına katıldığınızda ilk durak Viyana. Viyana belediye sarayının önüne kurulan Noel Pazarı dışında yine Avusturya'da Melk ve Durnstein'da kurulan Noel Pazarlarını gezebilirsiniz. Daha sonra ki istikamet Budapeşte Noel Pazarları. Budapeşte'de özellikle yöresel yemeklerin ağırlıkta olduğu Noel Pazarları'nda, çeşitli müzik gruplarının verdiği konserleri izleyebilir, sıcak şarap servisi ve geleneksel içkileri Palinka'yı tadabilirsiniz. 

 

Ve son durak Bratislava, tabi bu arada Macaristan'dan geçerken arada Estergon Kalesine uğramadan da olmaz. Bratislava'da 3 yerde Noel Pazarları kuruluyor.  En önemlileri eski şehir içinde ve meydanında olan pazarlar. Yine yöresel ürünler, hediyelik el yapımı eşyalar, sıcak şarap veya punch gibi bir çok lezzeti bulabilir ve özel olarak hazırlanmış grupların gösterilerini keyifle izleyebilirsiniz. 

 

Noel pazarları turuna sadece Tuna nehri üzerinden değil, Ren Nehri, Alman Köyleri gibi birbirinden güzel tur programları ile yeni yıla erken girebilirsiniz. 

 

Sayfamızda Noel Pazarları Turları ile ilgili en iyi ve en uygun fiyatları bulabilir, erken rezervasyon ve kampanya fırsatlarını yakalayabilir, Noel Pazarları Nehir Turu programları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. 

... daha fazla Detay
Aramayı Değiştir
  • Cruise
Tur Ayı Seçiniz
Aramanızı Filtreleyin
Aramanızı Filtreleyin
Kişi Başı Fiyatı
26 Tur Bulundu