Gemi Turları

Tıklayın sizi arayalım
0850 70 70 750
Destinasyon
Kalkış Limanı
Gemi Şirketi
Gemi
Ay
Ege Adriyatik Gemi Turları

Ege ve Adriyatik Gemi Turları

Ege Adriyatik Gemi Turları

 

Günümüzde; özellikle balayı çiftleri ve mutlu emekliler, en popüler seyahat konseptlerinden birisi haline gelen ''Gemi (Cruise) turlarına son derece ilgi gösteriyor. Büyülü mavi anılar biriktirmeye nereden başlayabiliriz diye merakla soranlar, İtalya ve Balkanlar arasındaki saklı cennet Adriyatik Denizi’ni merkeze alabilir. Adriyatik’e kıyısı olan Hırvatistan, Bosna Hersek, Arnavutluk, Karadağ ve Slovenya gibi tarihi açıdan zengin birçok şehir, gezi rotanız boyunca Ege ve Adriyatik’te karşınıza çıkacak! Milyonları ağırlamanın verdiği tecrübe ile kusursuz bir tatile sahip olacaksınız. 

 

İsmini; İtalya'nın kuzeyindeki Veneto bölgesinin Adria (Hadria) şehrinden alan Adriyatik maceranız dahilinde fotoğraflayabileceğiniz duraklar, İtalya’da; Bari-Venedik-Cenova-Roma, Yunanistan’da Kos-Rodos-Mikonos-Santorini-Pire-Korfu-Atina-Girit ve Olimpiyat ateşinin ilk yakıldığı yer olan Katakolon, ülkemizde İzmir-Kuşadası, Karadağ’da Kotor, Hırvatistan’da Zadar ve Dubrovnik olarak öne çıkıyor.  

 

İzmir çıkışlı yurtdışı gemi turları; Venedik, Dubrovnik, Katakolon ve İtalyan’ların liman kenti Brindisi rotasını içerebiliyor. İstanbul çıkışlı Ege ve Adriyatik turları ise İtalya’nın bir başka liman şehri Bari, Yunanistan’ın şirin bir kasabası Katakolon, Hırvatların başkenti Dubrovnik, köprü-kanal ve katedralleriyle sizleri bekleyen Nice’i kapsıyor.  

 

Dubrovnik'te tur gemilerinin yanaştığı limandan tarihi merkeze ulaşabilmek için taksi gerekebilir. Öte yandan Venedik'te cruise gemilerinin yanaştığı liman gayet yakın. Osmanlı’ya ait izleri görebileceğiniz Karadağ’daki tarihi Bar kentine ait kale kalıntılarını da bir fırsat yaratıp mutlaka ziyaret etmelisiniz. Cruise turlarının rahatlığı ve konforu ile Ege Adriyatik Gemi turları deniz tutkunu takipçilerini bekliyor. 

 

Geminizin uğrayacağı tüm limanlarda ülkelerin lezzetlerini, hediyelik alışveriş ürünlerini ve gece hayatının merkezlerini keşfedebilirsiniz. Özellikle İtalya’daki molanızda spagetti ve piza atlanmaması gereken tatlardan. Tüm bu güzellikler içinde paylaşabileceğimiz en sıkıcı haber ise Adiyatik’e kıyısı olan bu cennet ülkeleri bir haftada gezmenin mümkün olmayışı olabilir. 

Ege ve Adriyatik Gemi Turları

3 Gemi Turu Bulundu.
Uçaklı Paket
  • Gösterilen fiyatlar iki kişilik kabinde vergiler Dahil kişi başı fiyatlardır.
10 Gece
Azamara Journey ile Doğu Akdeniz & Adriyatik & Ege (1100)
Kalkış Tarihi :9.4.2022
Kalkış Noktası : Venedik
Uğradığı Limanlar : Venedik,Koper,Zadar,Dubrovnik,Kotor,Iraklion (Heraklion), Girit,Rhodes, Kuşadası(Efes),İstanbul
Detay
  • Gösterilen fiyatlar iki kişilik kabinde vergiler Dahil kişi başı fiyatlardır.
11 Gece
Msc Orchestra ile İstanbul Hareketli Ege & Akdeniz (1040) Msc Orchestra
Kalkış Tarihi :27.9.2022
Kalkış Noktası : İstanbul
Uğradığı Limanlar : İstanbul, Atina(Pire), Palermo, Civitavecchia, Cenova, Kuşadası, İstanbul
Detay
  • Gösterilen fiyatlar iki kişilik kabinde vergiler Dahil kişi başı fiyatlardır.
12 Gece
Msc Fantasia ile İstanbul Hareketli Ege & Akdeniz (1040)
Kalkış Tarihi :8.10.2022
Kalkış Noktası : İstanbul
Uğradığı Limanlar : İstanbul, Korfu, Trieste/Venice, Zadar, Bari, Atina/Pire, İzmi/Efesr, İstanbul
Detay