Gemi Turları

Tıklayın sizi arayalım
0850 70 70 750
Destinasyon
Kalkış Limanı
Gemi Şirketi
Gemi
Ay
Royal Caribbean Gemi Turları

Royal Caribbean

Royal Caribbean Gemi Turları

Royal Caribbean Turları

 

Gemi seyahati düşünüldüğünde şüphesiz akla gelen ilk isimlerden birisi Royal Caribbean Cruise International 1968 yılında kurulmuş gemi şirketidir. Sektördeki en eğlenceli gemilere sahip olan şirket, dinamik ve yenilikçi bakış açısı ile tüm dikkatleri kendi üzerine çekmeyi başarmaktadır. Dünyanın en konforlu yüzen otelleri arasında yer alan Royal Caribbean’ın 2 tanesi dünyanın en büyük gemisi olmak üzere toplam 22 gemisi bulunuyor. Bu gemiler yapılış yılları ve taşıdıkları özelliklerle göre beş sınıfa ayrılıyor. Her biri 1. sınıf tatil köyü olarak da geçen Royal Caribbean gemileri; eğlence, spor, şov, spa, çocuk kulüpleri, değişik yemek seçenekleri ile herkese hitap ediyor. 2010 yılında dünyanın en büyük gemisi Allure of the Seas'i denize indirerek bu imajını daha da kuvvetlendirmişlerdir. 

 

Royal Caribbean International, denizlerdeki en nefes kesici gemilerin sahibi olmanın yanı sıra, gemi seyahatlerine farklı boyutta bir tarz ekleyerek yeniliklere imza atmaya devam etmektedirler. Dünyanın bir çok limanında seyahat eden gemilerinden herhangi birisiyle geçireceğiniz bir gemi seyahatinin ilk günü bile bu benzersiz tarzı benimsemenize yetecektir.

 

Royal Caribbean gemi turları ile dünyanın 5 kıtasında 260 farklı destinasyonu gezebilirsiniz. Akdeniz'in yanı sıra Kuzey Avrupa, Güney Amerika, Karayipler, Hawaii, Avustralya ve Yeni Zelanda, Asya, Karadeniz, Bahamalar, Bermuda, Panama, Pasific okyanusu ve transatlantik gemi turları gibi farklı rotaları da bulunmaktadır.

 

Royal Carribean Cruise ile Miami, Nassau, Kopenhag, Barcelona, New York ve daha bir çok yere yolculuk yapabilir, farklı kıtalarda yeni keşifler deneyebilirsiniz. Türkiye’de Quantum of the Seas, Oasis of the Seas, Legend of the Seas ve Independence of the Seas gemileriyle hizmet veren firmanın konforlu hizmetleri sizi bekliyor.

 

Sayfamız üzerinden Royal Caribbean gemi turları fiyatlarını, fırsatlarını, erken rezervasyon kampanyalarını, uçaklı ve uçaksız gemi turu paketlerini en uygun ve en ucuz fiyatlarla online rezervasyon yaparak konfirme edebilirsiniz. Aşağıda Royal Caribbean turları ile ilgili en iyi fiyatlı turlar ve Royal Caribbean gemileri hakkında bilgiler yer almaktadır.

Royal Caribbean Video