Tıklayın Biz Sizi Arayalım
0850 70 70 750
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı
"

Kullanıcı Sözleşmesi

Bu site, internet kullanıcısının aşağıdaki koşulları kabul etmesi halinde kullanımına sunulmuştur. www.karavancruises.com web sitesini kullanan her kullanıcı bu koşulları kabul etmiş sayılır.

Telif Hakları :
www.karavancruises.com sitesinin tüm hakları Karavan Turizm Seyahat ve Nakliyat A.Ş.'ye aittir. www.karavancruises.com sitesinin içeriğinde bulunan tüm yazılım ürünleri ve yazı, makale, fotoğraf, resim, doküman ve benzeri fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmaktadır. Bu ürünlerin hiçbiri, Karavan Turizm Seyahat ve Nakliyat A.Ş.'nin yazılı izni olmadan kullanılamaz. Bu ürünlerin herhangi bir amaçla kopya edilmeleri, tekrar üretilmeleri, habersiz ve izinsiz kullanımları ve dağıtımları kanuni olarak yasaklanmıştır.

Kişisel ve Ticari Olmayan Kullanım Sınırlarına Dair :
Bir nüshaya kadar izin verilen kişisel ve ticari amaçlı olmayan çoğaltmalarda, Karavan Turizm Seyahat ve Nakliyat A.Ş.'nin ticari marka veya telif hakkı sahibi olduğunun belirtilmesi zorunludur.

Kullanıcı Yükümlülükleri :
www.karavancruises.com sitesine üye olan kullanıcı verdiği tüm bilgilerin doğruluğunu garanti eder. Kullanıcı kendisine ait kullanıcı adı ve şifreyle yapılan tüm işlemlerden ve bu işlemlerden dolayı doğabilecek tüm sonuçlardan sorumludur. Kullanıcı kendi şifre ve kullanıcı adını bir başkasına vermemeyi taahhüt eder.

www.karavancruises.com her an güncellenen bir site olmasına karşın, site üzerindeki tesis/tur bilgileri, fiyatlar, ödeme koşulları ve kampanyalar temsilidir. Tipografik ya da geç güncellemelerden kaynaklanan eksik ya da hatalardan Karavan Turizm Seyahat ve Nakliyat A.Ş. sorumlu tutulamaz. Yapılan rezervasyonlarda her ürün ve ürün sağlayıcının kendi koşulları geçerlidir. Kullanıcı, bu ürünlerden herhangi birine rezervasyon yaptırmak isterse, rezervasyon yaptırdığı ürünün ait olduğu ürün sağlayıcının rezervasyon anındaki koşullarını kabul etmiş sayılır.

Üçüncü Parti Sitelere Verilen Bağlantılara (Linklere) Dair :
www.karavancruises.com sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek ya da reklamdır. www.karavancruises.com sitesi üzerinden bağlanılan diğer sitelerin içerikleri, bağlanılan sitelerin sorumluluğu altındadır. Bu sitelerin içeriklerinden, bu sitelerle ilgili doğabilecek hiçbir sorundan Karavan Turizm Seyahat ve Nakliyat A.Ş. sorumlu tutulamaz.

Kullanıcıların www.karavancruises.com'a Yollayacakları Bilgiler Hakkında :
www.karavancruises.com internet sitesinde; kullanıcılar tarafından internet üzerinden doldurularak gönderilen formlar, www.karavancruises.com'un Seyahat Danışmanı kadrosuyla bir araya gelerek mesajlaştıkları Chat ve Öneri-Şikayet sayfaları bulunur. Kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içerikler kullanma, ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur. Bu tür form ve sayfalar www.karavancruises.com sitesinin sahibi Karavan Turizm Seyahat ve Nakliyat A.Ş.'nin entelektüel ürünleri sayıldığından başka Internet sayfalarında kullanılmaları veya yeniden üretilmek amacıyla örnek olarak kullanılmaları yasaktır.

İnternet kullanıcılarının bu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur.

Alışveriş güvenliği :
www.karavancruises.com aracılığı ile alışveriş yaparken kullandığınız kişisel bilgileriniz hem online hem de offline durumundayken koruma altındadır. Üyelik ve rezervasyon işlemleri gerçekleştirirken verilen bilgiler SSL güvenlik sistemiyle korunmaktadır. Müşteri bilgileriniz üçüncü şahıslarca görülmesi mümkün olmayıp, üçüncü kişilerim müdahale imkanı bulunmamaktadır. Bu güvenliğin sağlanması amacı ile üyelik işlemleri sırasında 128 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu, kırılması mümkün olmayan bir şifreleme sistem olup, uluslararası bir standarttır. www.karavancruises.com üzerinden işlem yaparken kullanmış olduğunuz bilgileriniz ve işlemlerinize ait tüm bilgilerde şifrelenerek korunur. Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat dahilinde kullanılabilir. Üçüncü kişilere gösterilmez, devredilmez; sadece ilgili bankanıza iletilir.

Hak ve Sorumluluklara Dair :
www.karavancruises.com sitede bulunan tüm içeriğin doğruluğunu kontrol etmek için elinden gelen çabayı sarf etmektedir. Fakat www.karavancruises.com ve sahibi Karavan Turizm Seyahat ve Nakliyat A.Ş. site içeriğindeki bilgi ve fiyat hatalarından sorumlu tutulamaz. www.karavancruises.com sayfalarında her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir. Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir rezervasyon, satış veya bilgi hatasından dolayı www.karavancruises.com sitesi ve sahibi Karavan Turizm Seyahat ve Nakliyat A.Ş.'ye sorumluluk yüklenemez.

www.karavancruises.com ve sahibi Karavan Turizm Seyahat ve Nakliyat A.Ş. sitenin kullanımından doğabilecek direkt veya dolaylı hiçbir maddi-manevi zarardan sorumlu tutulamaz.

Kullanıcı www.karavancruises.com sitesini kullanmaya başladığı andan itibaren bu koşullar yürürlüğe girer.

Karavan Turizm Seyahat ve Nakliyat A.Ş. bu koşulları dilediği zaman değiştirme hakkına sahiptir.

Copyright(c) 2022 Karavan Turizm Seyahat ve Nakliyat A.Ş.

www.karavancruises.com sitesinin tüm kullanım ve içerik hakları saklıdır. Sitenin tüm hakları, sahibi olan firma Karavan Turizm Seyahat ve Nakliyat A.Ş.'ye aittir. İzinsiz kullanımı kanunlarla yasaklanmıştır.