Tıklayın Biz Sizi Arayalım
0850 70 70 750
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı
"

Erken Rezervasyon Nehir Turları

Erken Rezervasyon Nehir Turları

 

Nehir turları; gezerek, görerek ve aynı zamanda da eğlenerek tatil yapmanın en eğlenceli yollarından biridir. Nehir gemilerinin kapasite ve boyutları, cruise gemilerindeki yoğunluktan, süratten sıkılanlar için oldukça keyifli bir ortam oluşturmakta. Bir kaç yüz yolcuyu aşmayan nehir gemileri; yemek, resepsiyon gibi tüm detayları karmaşadan sıyrılarak hızlı tamamlamanıza olanak veriyor. Check-in işlemleri dahi 30 saniyeyi bulmuyor. Pasaportunuzu veriyorsunuz, isminizi kontrol edip oda numaranızı söylüyorlar. Gereksiz prosedürler bulunmamakta. 

 

Yine; erken rezervasyon nehir turları sırasında Avrupa'lı bir personelden alacağınız hizmet, cruise gemilerinde sıkça görebileceğiniz Orta Amerikalı ya da Asyalı personelerden çok daha farklıdır görüşü seyahat tutkunlarının sıkça paylaştığı görüşlerden. Nehir turları sırasında, biraz da sosyal bir yapınız varsa çalışanlara ismiyle hitap etmeye başlıyorsunuz  ve tabi onlar da size karşılık veriyor. 

 

Afrika’da Nil, Nil ve Amazon’dan sonra Dünyanın en uzun nehri olan Çin’in Yangtze nehri, Ukrayna’da Dinyeper, Rusya’da Volga, Avrupa’da Tuna, Sen ve Ren nehirleri ve Kuzey Amerika’da Mississipi en bilinen nehir rotalarıdır. 

 

Tatil meraklıları; cruise turları vasıtasıyla tüm Akdeniz ve Kuzey Avrupa kıyılarını açık denizlerde evinin konforuyla gezmekte. Fakat Hollanda, Fransa, Portekiz, Macaristan, Slovenya gibi orta Avrupa'nın içlerine doğru genişleyen şehirleri ziyaret ederken farklı otellerde kalıp, km’lerce otobüs seyahati yapmak durumundayız. Bu durum özellikle ileri yaştaki tatilseverler için zorlayıcı ve yorucu olabiliyor. 

 

Sempatik Nehir turları ile, yılın 12 ayı cruise konforunu Avrupa'nın iç kesimlerinde yaşama şansı buluyoruz. Akdeniz’de ve Cebelitarık’ta dalgalar ve sarsıntılar deniz tutkunluların korkulu rüyalarından. Nehir turlarında bu mevsimler çok daha yumuşak ilerlemekte. Rüzgar ne kadar sert eserse essin yüksek dalgalara nehirlerde maruz kalmıyorsunuz. 

 

Muhteşem Mosel nehri, St. Petersbug, Basel, Nurnberg, Paris, Strazburg, Köln, Amsterdam ve Zürich gibi herkesin ziyaret etmek istediği muhteşem kentlere Nehir Turları ile artık daha yakın olacaksınız. 

... daha fazla Detay
Aramayı Değiştir
  • Cruise
Tur Ayı Seçiniz
Aramanızı Filtreleyin
Aramanızı Filtreleyin
Kişi Başı Fiyatı
80 Tur Bulundu