Tıklayın Biz Sizi Arayalım
0850 70 70 750
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı
"

Hollanda Gemi Turları

Hollanda Gemi Turları

 

Doğuda Almanya, güneyde Belçika, kuzeyde ve batıda Kuzey Denizi ile komşu olan Hollanda, Rotterdam kenti ile Avrupa'nın en büyük limanlarından birine sahiptir. Holştayn adı verilen sevimli inekleri, neo gotik evleri, lale bahçeleri, bisikletleri, yel değirmenleri ve lezzetli peynirleri ile öne çıkan ülkenin başkenti Amsterdam’dır. Ayrıca Karayipler'de de üç adaları bulunur. Telefon kodları 31, internet uzantıları .nl, para birimleri Euro’dur. Vize ise atlanmaması gereken bir detay. 

 

Bir vakitler büyük bir balıkçı köyü olarak kurulan Van Gogh ve Rembrandt’ın memleketi Amsterdam; Dam Meydanı, içki severler için Heineken Müzesi, botanik bahçeleri ve onlarca tarihi yapısı ile her yıl yüzbinlerce turisti ağırlıyor. Marjinal hayatı sevenler Red Light District’e uğramadan Hollanda turu yaptım dememeli. 

 

Madame Tussauds Müzesi ve kanallar turu için başlıbaşına bir gününüzü ayırmanızı tavsiye ederiz. Çocuklu aileler dev lunaparkta veya Duinrell su parkında güzel vakitler geçirebilir. 

 

Hollanda Gemi Turları için başlangıç durağı olarak Rotterdam’ı seçerseniz, öncelikle THY ile Amsterdam’a gitmeniz gerekiyor. Devamında 7 farklı ülkeyi gezebileceksiniz. Belçika’yı da görmek istiyorum diyenler; Brüksel, Antwerp, Ghent, Lale Turları, Middelburg ve Willemstad’u kaçırmayacak! Tabi bunun için de öncelikle Belçika’ya uçmak gerekiyor. 

 

Eylül ayında ülkeyi ziyaret edecekler, kraliçenin altından at arabasıyla halkı selamlayışını fotoğraflayabilir. Van Gogh Müzesi, Çiçek Pazarı ve Anne Frank Evi de Amsterdam’da uğramanız gereken duraklardan. Rotterdam, şehir-kanal-bisiklet turunu aynı güne sığdırabilirim diyen gençler tarafından Erasmus Köprüsü de dahil edilecek şekilde tercih edilebilir. 

 

Müzeler şehri Lahey ise; Bunker Müzesi, Lahey Tarih Müzesi, Prison Gate, Escher Sarayı-Müzesi, Louwman Müzesi ve Müze Meermanno ile tarihsever konuklarını ağırlamayı bekliyor.  

 

Hollanda Gemi Turları, Amsterdam kalkış limanı seçeneği ile Dünya’nın bir çok noktasına sefer düzenleyebilmekte. 

... daha fazla Detay
Aramayı Değiştir
  • Cruise
Tur Ayı Seçiniz
Aramanızı Filtreleyin
Aramanızı Filtreleyin
Kişi Başı Fiyatı