Tıklayın Biz Sizi Arayalım
0850 70 70 750
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı
"

Msc Euribia ile Emirliğin Görkeminden Bahreyn ve Sultanlığın Gizemine Yolculuk (1300)

  • Fiyatlar
  • Destinasyonlar
  • Genel Şartlar
  • Tur Programı
  • Tur Tarihleri
  • Deck Plan
  • Gemi Hakkında
  • Foto / Video
Destinasyonlar

*** KOLAY VİZE ***

**Dubai Şehir Turu Dahil! **

**Kabin Başı 200 € erken rezervasyon İndirimi!  (Son kayıt 13 Mayıs 2024) ** ( İndirim uygulanmıştır)

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

 

• Fly Dubai HY ile İstanbul Havalimanı (IST) –Dubai (DXB) – İstanbul Havalimanı (IST) arası ekonomi sınıfı uçuşlar.

• Türkçe Rehberlik Hizmeti.

• Havalimanı – Liman – Havalimanı transferler.

• Havalimanı ve liman vergileri. (650 Euro)

• Panoramik Dubai Şehir Turu (45 Euro)

• Tercih edilen kategoride tur süresince konaklama.

• Gemide sabah, öğle, akşam yemekleri ve ara ikramlar.

• Açık büfe ve geminin çeşitli alanlarında bulunan otomatlardan alınan içecekler.

• Gemideki eğlence ve şovlar. GEMİDE 20 SAAT AKTİF AÇIK BÜFE RESTORAN.

• Mesleki sorumluluk sigortası ve tur süresi boyunca seyahat sağlık sigortası. (70 yaş ve üzeri surprim uygulanır.)

 

 

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 

• Servis ücretleri. Günlük kişi başı 12 € gemide ödenir. Zorunludur. Dileyen misafirlerimiz rezervasyon esnasında ödeyebilir.

• Sağlık hizmetleri.

• Kara turları.

• Kişisel Harcamalar.

• İç hat bağlantı uçuşları.

• Gerekli vize ücreti (Çok girişli Cruise Dubai vizesi) 170 Euro (Tur hareket tarihi itibari ile 1 ay öncesinden başvuru yapılabilir.)

• Gemide bar ve restoranlarda alınan tüm içecekler.

• Yurtdışı çıkış harcı

• Seyahat Sağlık Sigortası surprim farkı (20€)

• Covid-19 kapsamlı tur süresi boyunca seyahat sağlık ve iptal sigortası. (70 yaş ve üzeri surprim uygulanır.) (30€)

 

 Uçuş detayları:

İstanbul Havaalanı (IST) – Dubai (DXB) FZ756 01:50 (Hareket) 07:30 (Varış)

Dubai (DXB) – İstanbul Havaalanı (IST) FZ755 20:45 (Hareket) 00:50 (Varış) +1

 

 

İPTAL ŞARTLARI TOPLAM TUTAR ÜZERİNDEN HESAPLANIR

Rezervasyon itibari ile; 180 gün kalaya kadar kişi başı %10 / 179-150 gün %15/ 149-120 gün %25 / 119-90 gün %30 / 89-60 gün %50 / 59-45 gün %60 / 44-30 gün %75 / 29-10 Gün %90 / 9 günden az %100


Vize Bilgileri

Vize için Pasaport’un ilk sayfası (fotoğraf olan sayfa) taratılmış bir şekilde tarafımıza iletilmesi gerekmektedir.

1 adet Biometrik fotoğraf taratılmış bir şekilde tarafımıza iletilmesi gerekmektedir.

 

BAHREYN'DEN TRANSİT GEÇİŞ:

Transit geçiş yapan tüm uyruklar vizesiz olarak karaya çıkabilir.

İran vatandaşları: Dubai / Abu Dabi'de gemiye binmelerine izin verilir, ancak Bahreyn çağrısı sırasında karaya çıkmalarına izin verilmez: konuklar gemide kalabilir.

 

 Önemli Not : İletilen Detaylar Bölgedeki Şartlar Ve Pandemi Sonrası Duruma Göre Değişkenlik Gösterebilir. Extra Tur Fiyatları Depar Tarihi Yaklaşınca Netlik Kazanacaktır.

 

Sigorta Bilgileri

Vize başvurusunun reddine bağlı seyahat iptali tazminat taleplerinde başvurunun sigorta ettiren tur operatörünün ek hizmet olarak sağladığı yetkili vize ofisi aracılığıyla yapılması gerekmektedir. Vize hizmetinin tur operatöründen satın alınmamış ve başvurunun münferiden yapılmış olması halinde teminat geçersiz olacaktır.

Seyahat İptal Teminatı sigorta sertifikasının rezervasyon tarihi itibariyle yedi gün içinde düzenlenmesi halinde geçerli olup aksi takdirde teminat geçerli değildir.

 

ÖNEMLİ NOTLAR

 

* Gemi yolculuğu sırasındaki alacağınız akşam yemeklerinden 2’si resmi akşam yemeğidir ve burada yemek isteyen her erkek yolcumuzun yanında en az bir adet takım elbise, bayanların da en az 1 adet gece elbisesi bulundurmak zorundadırlar.

* GEMİ ŞİRKETİ VE KAPTAN TURDAN ÖNCE YA DA TUR ESNASINDA ROTA VE LİMANLARDAKİ SAATLERDE DEĞİŞİKLİK YAPMA HAKKINI SAKLI TUTMAKTADIR.

* Gemi seyahati esnasında grubumuzun akşam yemek alacağı restoran ve masalar daha önceden belirlenmiş ve isimlere göre numaralandırılmış olacaktır. Dolayısıyla gemide alınacak ilk öğün yemekten son öğün yemeğe kadar herkes daha önceden belirlenen yerlerde oturacaktır. Ancak arzu edenler yemeklerini geminin başka restoranlarında da alma hakkına sahiptirler.

* Gemiye check-in esnasında istisnasız her yolcunun (çiftlerde sadece 1 kişi) kabin anahtarları alınırken gemi resepsiyonuna kredi kartını ibraz etmesi veya nakit depozit yatırması gerekmektedir. Bu ibraz sonucunda her kredi kartından ortalama 300 USD provizyon çekimi yapılacaktır. Bunun nedeni sizler gemiye check-in yaptıktan sonra seyir esnasında gemi içinde yapacağınız harcamalar içindir. Gemi içindeki harcamalarınızı ise (içki, meşrubat veya alkollü içecekler için) gemi resepsiyonu tarafından sizlere verilecek olan manyetik kartlar ile yapabileceksiniz. Gemide casino haricinde hiçbir yerde nakit para geçmemektedir. Tüm harcamalarınızı odalarınızdaki televizyonlardan öğrenebilirsiniz.

* Gemi seyahatimizin başlangıcında grubumuzun tüm valizleri için belirli renklerde valiz etiketleri gemi biletiniz ile birlikte sizlere ulaştırılacaktır. Cruise limanında bu etiketleri valizlerinize takmanız gereklidir.

* Valizlerinizi geminin ilk kalkış gününde akşam geç vakite kadar kamaralarınıza gelmeyebilir. Bu yoğunluk ve kalabalıktan kaynaklanan ve kesinlikle geminin sorumluluğunda olan bir durumdur. Onun için gemiye bineceğiniz ilk gün elzem olan ihtiyaçlarınızı küçük bir el çantasına koyup yanınıza almanızda fayda vardır.

* Geminin kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Limanlarda gemimizin kalkış saatinden en geç 60 dakika önce gemiye giriş yapılması gerekir. Aksi takdirde gemiye giriş yapamayabilirsiniz. Böyle bir durumdan da acentemiz sorumlu olmayacaktır.

* Gemi seyahatimizin sonunda ise valizlerinizi toplayarak bir gece önceden kabinlerinize daha önceden bırakılacak etiketleri takarak saat 00.00’a kadar kabin kapılarınızın önüne bırakmanız gerekmektedir. Gemiden çıkış işlemlerimizin ardından grubumuzun valizlerinin olduğu istasyondan valizlerini alacaktır. HER BİR MİSAFİRİMİZİN KENDİ VALİZİNİ DOKUNARAK VE KONTROL EDEREK ALMASINI ÖNEMLE RİCA EDERİZ.

* Süresi olmasına rağmen 10 yıldan eski olan pasaportlar ile yurtdışına çıkış gerçekleştirilmemektedir.

* Pasaportunuzun süresi tur bitiş tarihi itibari ile minimum 6 ay geçerliliği bulunması gerekmektedir.

* Pasaportunuz yırtık ve yıpranmamış olması gerekmektedir.

* TÜM MİSAFİRLERİN GİDİŞ DÖNÜŞ UÇAK BİLETLERİ, GEMİ BİLETLERİNİ YANLARINDA BULUNDURMALARI GEREKMEKTEDİR.

* Misafirlerimizin cep telefonlarını yurtdışı kullanıma açtırmalarını öneririz.

* Gemide Amerikan doları para birimi ve kredi kartı kullanılmaktadır.

* Tur esnasında gemi çalışanlarına fiziksel şiddet ve hakaret eden misafirlerimizi gemi kaptanı gemiden indirme hakkına sahiptir. Böyle bir durumda yolcuya herhangi bir iade yapılmamaktadır.

 

Tur Programları
Tur Tarihleri
Deck Plan
Choose Deck Plan
Foto/Video
Destinasyon Haritası
Haritanın büyük halini görüntüle