Tıklayın Biz Sizi Arayalım
0850 70 70 750
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı
"

Bodrum Çıkışlı Gemi Turları

Bodrum Çıkışlı Gemi Turları

Ege'nin markası, harika denizi ile Bodrum, barları, mekanları ve otelleri ile tartışmasız herkesin gözde tatil merkezlerimizden.

 

Bodrum çıkışlı gemi turları 7 gece Yunan Adaları ve Ege Adriyatik kıyılarına harika gemi turu fırsatları ile balayı, bayram için en hesaplı turları yakalayabilirsiniz. Yunan Adaları'nın eşsiz limanları Girit, Santorini, Mikonos, Pire-Atina ve Rodos'a ziyaret edip keyfini bu adaların keyfini çıkarabilirsiniz. 

 

Yunanistan’ın eğlence başkenti Mykonos; pembe-beyaz çiçekleri, daracık sokakları ve küp şeklindeki bembeyaz evleriyle son senelerde en çok ziyaret edilen ve en pahalı Yunan Adası’dır. Yunanistan’ın en prestijli adalarından Santironi ise beyaz evlerin dansı gibi sizi karşılıyor olacak.   

 

... daha fazla Detay
Aramayı Değiştir
  • Cruise
Tur Ayı Seçiniz