Tıklayın Biz Sizi Arayalım
0850 70 70 750
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı
"

Amsterdam Gemi Turları

Amsterdam Gemi Turları

 

Hollanda’nın başkenti ve aynı zamanda Avrupa’nın en ünlü şehirlerinden olan Amsterdam özgürlükler kavramıyla birlikte anılıyor. Amsterdam’ın en fazla turist çeken şehirlerden biri olmasının en önemli sebepleri arasında doğal güzellikler ve sahip olduğu 1500’den fazla köprü sayılabilir. Eğlence hayatı da turistlerin tatilini renklendiren bir başka etken. 


12. yüzyılda bir balıkçı kenti olarak kurulan şehir, bugün dünyanın en yaşanılacak kentleri arasında ilk sıralarda geliyor. Dam Meydanı, Kırmızı Fener Mahallesi, Amsterdam Kraliyet Sarayı, Nieuwe Kerk, Van Gogh Müzesi ve Amsterdam Müzesi şehirde mutlaka ziyaret etmeniz gereken yerler. Bunların yanı sıra eğlenebileceğiniz ve kültürel anlamda görmek isteyeceğiniz daha birçok alternatif söz konusu. Şehir hediyelik eşya konusunda da sizlere sınırsız seçenek sunuyor. Alabileceklerinizin başında ise Hollanda peyniri, tahta ayakkabılar, porselenler ve rengarenk laleler gibi buraya özgü ürünler geliyor. 


Sayfamızda Amsterdam gemi turları ile ilgili en iyi ve en uygun fiyatları bulabilir, erken rezervasyon ve kampanya fırsatlardan yararlanabilir, Amsterdam gemi turları hakkında tüm detaylı bilgileri alabilirsiniz. 

... daha fazla Detay
Aramayı Değiştir
  • Cruise
Tur Ayı Seçiniz
Aramanızı Filtreleyin
Aramanızı Filtreleyin
Kişi Başı Fiyatı