Tıklayın Biz Sizi Arayalım
0850 70 70 750
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı
"

Yeni Zellanda Gemi Turları

Yeni Zellanda Gemi Turları

 

Yüzüklerin Efendisi serisi dahil birçok sinema filminin çekimlerine ev sahipliği yapan bu Okyanusya ülkesi, kuzey ve güney adları ile anılan iki adanın oluşturduğu bir ada ülkesidir. Yeni Zelanda gemi turları süresince yeşilin her tonunu görebileceğiniz botanik bahçeler ve doğaya el değmeden kurulmuş yemyeşil şehirler sizi çok şaşırtacak.

 

Kuzey Adasının ucunda yer alan başkent Wellington gece hayatı yönünden ülkenin en gözde merkezidir ve adını bu şehirden alan dünyaca meşhur “Wellington Beef” akşam yemeği tercihinizde mutlaka dikkate alınması gereken bir lezzettir. Yeni Zelanda gemi turunuzda dünyada güneşin ilk doğduğu yer olarak bilinen Napier’de bu özel anı yaşayabilir, şehrin meşhur şaraplarından tadabilir ve kendine has Art Deco mimarisini ilgiyle inceleyebilirsiniz.

 

Işıl ışıl parlayan suları ve kalabalık limanları ile “deniz yolculuklarının şehri” ünvanını alan Auckland da alışverişin keyfini sürebilir, doğal parkları gezebilir hatta yunuslarla birlikte yüzmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Bunun dışında sıcak su kaynakları ve termal aktiviteleriyle ünlü Rotorua’da kaynayan çamur havuzlarını görüp, termal tesislerde kendinize dinlendirici bir gün hediye edebilirsiniz. 

 

Sayfamızda Yeni Zellanda gemi turları ile ilgili en iyi ve euygun fiyatları bulabilir, erken rezervasyon, kampanya, fırsatlardan yararlanabilir, Yeni Zellanda gemi turu programları hakkında tüm detaylı bilgileri alabilirsiniz. 

... daha fazla Detay
Aramayı Değiştir
  • Cruise
Tur Ayı Seçiniz
Aramanızı Filtreleyin
Aramanızı Filtreleyin
Kişi Başı Fiyatı
1 Tur Bulundu