Tıklayın Biz Sizi Arayalım
0850 70 70 750
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı
"

Warnemunde Gemi Turları

Warnemunde Gemi Turları

 

Baltık ülkeleri kalkışlı gemi turlarının uğramadan geçmediği şirin mi şirin bir tatil kasabası Warnemunde

Warnemunde gezilecek yerler; Almanya’nın Rostock iline bağlı ve başkent Berlin’e 3 saat uzaklıktaki bu kasabada gününü geçirmek isteyen siz Karavan Cruises misafirlerimize tavsiyemiz, kasabanın ortasından geçerek Rostock’a kadar uzanan nehrin her iki yanında yer alan balıkçı restoranlarına göz atmanız.

 

Warnemunde’nin sembolü olan Leuchtturm Kulesi’nin yer aldığı meydanda birbirinden lezzetli el yapımı çikolataların da tadına bakmak isteyebilir, kasabaya yakışır şirinlikteki butiklerden sevdiklerinize hediyelik eşyalar alabilirsiniz. Warnemunde gemi turları’nda dilerseniz kumsala doğru “Am Storm” boyunca yürüyüp kendinizi Baltık Denizinin sularına bırakmanız da mümkün fakat dikkatli olun çünkü kasabanın rüzgârlı havası ve soğuk deniz suyu sizi çarpabilir.
Bu tatil kasabasında yer alan Warnemunde Kur Park ise size doğayla iç içe, sakin ve dinlendirici bir yürüyüş imkânı sunuyor. Parkı çevreleyen tek katlı evler ise ilginizi çekecek kadar güzeller.

 

Sayfamızda Warnemunde gemi turları ile ilgili en iyi ve euygun fiyatları bulabilir, erken rezervasyon, kampanya, fırsatlardan yararlanabilir, Warnemunde gemi turu programları hakkında tüm detaylı bilgileri alabilirsiniz. 

... daha fazla Detay
Aramayı Değiştir
  • Cruise
Tur Ayı Seçiniz
Aramanızı Filtreleyin
Aramanızı Filtreleyin
Kişi Başı Fiyatı
1 Tur Bulundu