Tıklayın Biz Sizi Arayalım
0850 70 70 750
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı
"

Vietnam Gemi Turları

Vietnam Gemi Turları

 

Farklı kültürü, sıcakkanlı insanları ve Asya'nın saklı hazinesi Halong Körfezi ile görülmeye değer bir ülke Vietnam

 

Vietnam'da ilk durağımız ise motosiklet şehri olarak bilinen Ho Chi Minh. Bu şehrin nüfusu 8 milyon civarıyken sahip olunan motosiklet sayısı 6 milyondan fazla. Sizde Ho Chi Minh caddelerinde göreceğiniz motosikletler karşısında şaşkınlığınızı gizleyemeyeceksiniz. Bu şehirde yer alan Cu Chi tünelleri, ülkenin Amerika ile girdiği savaşa dair birçok izler taşımakta ve size bu savaşın nasıl kazanıldığına dair fikirler vereceği için mutlaka görülmesi gereken bir yer. Vietnam turları boyunca yaşayacağınız en özel anları size kesinlikle Halong Körfezi sunacak. Katılacağınız tekne turunda muhteşem manzaralı bu körfezin gizli kalmış mağaralarını gezebilir ve el değmemiş doğal yaşamına tanık olabilirsiniz. Uğramadan geçemeyeceğiniz maymunlar adasında yüzlerce farklı türde canlıyı görebilir ve onları besleme şansına sahip olabilirsiniz. 

 

Vietnam turu boyunca ülkenin kendine has lezzetlerinden Cha Ca rulosunu kendi ellerinizle sarmalı ve hindistan cevizi suyu eşliğinde afiyetle yemenizi tavsiye ediyoruz. Sayfamız üzerinden Vietnam gemi turları ile ilgili en iyi ve en uygun fiyatları bulabilir, erken rezervasyon, kampanya, fırsatlardan yararlanabilir, Vietnam gemi turu programları hakkında tüm detaylı bilgileri alabilirsiniz.

... daha fazla Detay
Aramayı Değiştir
  • Cruise
Tur Ayı Seçiniz
Aramanızı Filtreleyin
Aramanızı Filtreleyin
Kişi Başı Fiyatı