Gemi Turları

Tıklayın sizi arayalım
0850 70 70 750
Destinasyon
Kalkış Limanı
Gemi Şirketi
Gemi
Ay
Lüks Gemi Turları

Ultra Lüks Gemi Turları

Lüks Gemi Turları

 

Ultra Lüks Gemi Turları; ‘herşey dahil beş yıldızlı bir otelde konaklama’ gibi düşünülebilir. Kısa sürede birçok değişik yer ve liman görme fırsatınız oluyor. Seyir esnasında da eğlenceye devam ediyorsunuz, valizleri aç-kapa stresi olmadan her sabah farklı bir yerde uyanıyorsunuz. Özetle bir gün Atina’da ertesi gün İspanya’da devamında Norveç’te olabilirsiniz. Uçak yolculuklarında sıkça yaşanan gecikmeler, olası eşya kayıpları gibi gibi olası sıkıntılı durumları gemi seyahatleri esnasında yaşamanız son derece düşük bir ihtimaldir. Kim geminin jakuzisinde güneşin tadını çıkarmak varken havaalanında bilet sırasını beklemek ya da trafik çilesi çekmek ister ki? 

 

Gün batımında açık denizlerde yol alırken balkonunuzda oturup içkinizi yudumlamanın keyfi paha biçilemez! Havuz kenarında film gösterimleri, pilates-yoga-dans dersleri, gece klüpleri, kareoke-bingo gibi şovlar ve tabiki casino gezginlerin vazgeçilmezlerindendir. 

 

Çamaşırlarınızın yıkanması veya kuru temizleme hizmetleri; şovlar, spa ve masajlar, kara turları, çocuk bakımı, sınırsız içecekler ve özel restoranlar akla ilk gelen avantajlarından sadece bir kaçı. Gördüğünüz gibi yeni limanlara demirlemeden önce enerjinizi toplamanız için alternatifler fazla. 

 

Cruise gemilerinde 3 tip kabin mevcuttur. İç-dış ve balkonlu kabin. 12 m2 ila 500 m2 arasında kabinler seçilebilir. Venedik gibi şehir merkezine yakın limanları özellikle gün batımında ya da sabah saatlerinde izleyebilmenin keyfi sonsuzdur. Genç çiftler, yeni evliler ve romantiklerin en sık tercih ettiği kabin tipi balkonlu kabinlerdir. 

 

Masmavi denizlerde keyifli bir gemi yolcuğu ile her gün yüzlerce fotoğraf çekebilir, gemideki free shoplardan hesaplı alışveriş imkanı bulabilirsiniz. Her sabah yeni bir ülkenin sabahına uyanmak – farklı kültürlerle tanışmak, yeni insanlar tanımak, gemi turları ile ayağınıza kadar geliyor. 

 

İstanbul kalkışlı gemi turları veya uçaklı gemi turları ile dilediğiniz limandan bu lüks ve konfor dolu seyahate adım atabilirsiniz.

Ultra Lüks Gemi Turları

1 Gemi Turu Bulundu.
Uçaklı Paket
  • Gösterilen fiyatlar iki kişilik kabinde vergiler Dahil kişi başı fiyatlardır.
9 Gece
Allure Of The Seas ile Batı Karayipler (1100) Allure Of The Seas
Kalkış Tarihi :14.11.2020
Kalkış Noktası : Miami
Uğradığı Limanlar : Miami, Labadee, Falmouth, Cozumel, Miami
Detay