Tıklayın Biz Sizi Arayalım
0850 70 70 750
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı
"

Ukrayna Gemi Turları

Ukrayna Gemi Turları

 

11 Gece - 12 Günlük; Türkiye, Ukrayna, Yunanistan ve İtalya Turu, İstanbul çıkışlı olarak başlamakta ve Ukrayna Gemi Turları’nı merak edenlere sonsuz eğlence sunmakta! 

 

Yalta-Odessa (Ukrayna), Pire (Yunanistan), Sorrento-Cenova (İtalya) ve Civitavecchia (Roma) rotası sonrası İstanbul’a dönülüyor. 11 Gece tam pansiyon konaklama; sabah-öğle-akşam yemekleri-ikramlar, eğlence-animasyon-şovlar, hoşgeldin partisi ve gala yemeği fiyata dahil olan hizmetler.  

 

Turistik amaçla ziyaret edenler için vize şartı yoktur. Yalnızca pasaportunuz ile ziyaret edebilirsiniz. Türkiye ile Ukrayna arasında zaman farkı bulunmaz. Karasal iklim yüzünden bahar ayları ziyaretler için en uygun tarih aralığı olacaktır. Türk mantısına benzeyen Varenyky ve Borsch çorbası ülke mutfağının öne çıkan lezzetlerindendir. Meyveli votkalar ve çeşitli ekmekler de denenmeli. 

 

Ağaç kesmenin yasak olduğu yeşilin başketi Kiev, Rusya’nın başkeni Moskova’ya 800 km uzaklıktadır. Para birimleri Grivna’dır. 1 Türk Lirası 9.23 Grivna’ya karşılık gelir. Kentte Ukraynaca ve Rusça konuşulur. Kiev, Avrupa’nın ‘gece hayatı’ başkentidir. Mart-Mayıs ve Ekim aylarında ise festivaller yapılır. 

 

7 gece 8 günlük Karadeniz Gemi Turları ve Dinyeper Nehir Turları ile; Ukrayna'nın tüm Karadeniz sahilleri ile Yunanistan, Romanya, Bulgaristan görülebiliyor; Yalta, Sevastopol, Odessa, Constanta ve Nessebur ziyaret edilebiliyor. Balkanları tanımak için bayram tatilinizi değerlendirmenizi öneririz. 

 

Ukrayna ile Kırım yarımadasının kusursuz şehirleri Evpatoria, Sevastopol ve Yalta’yı keşfetmek için Ukrayna Gemi Turları mutlaka denenmeli. Yalta’nın en önemli yapılarından Livadia Sarayı, Sivastapol’daki Yerel Tarih Müzesi, Evpatoria’nın güzel denizi ve Mimar Sinan’ın eseri Cuma Camisi ilk akla gelen güzelliklerinden. 

 

Lüks ve konfor çok önemli değil ve macerayı seviyorum diyenlerdenseniz Türkiye’den Kırım’a ve Yalta’ya günübirlik feribot seferleri olduğunu hatırlatalım. Bu şekilde 1-2 gününüzü ayırarak çılgın bir seyahate balıklama atlayabilirsiniz. Avrupa’da Ukrayna kadar doğasever başka bir ülke daha yoktur.

... daha fazla Detay
Aramayı Değiştir
  • Cruise
Tur Ayı Seçiniz