Tıklayın Biz Sizi Arayalım
0850 70 70 750
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı
"

Tunus Gemi Turları

Tunus Gemi Turları

 

Çölün sarısıyla Akdeniz'in mavisini buluşturan Afrika'nın en kuzeyindeki sıcak ülke sizi bekliyor. Tunus turları ile çıkacağınız bu gizemli yolculuk size keşfedilmemiş bir yeryüzü cennetini keşfetme fırsatı sunuyor.

 

En gelişmiş şehir olan başkent Tunus'un beyaz evler ve mavi kapılardan oluşan mimarisi ilginizi çekecek. Tarih boyunca büyük imparatorluklara ev sahipliği yapmış ülkenin her köşesinde farklı medeniyetlere ait izler görmek mümkün. Başkentte görmeniz gereken yerler arasında Habib Burgiba Caddesi ve Zeytuniye Camisi var.

 

Roma İmparatorluğunun en güçlü olduğu dönemde dahi istilaya karşı kendini efsanevi bir şekilde korumuş olan Kartaca da mutlaka görülmesi gereken antik kentlerden birisi. Eğer efsanevi Star Wars filmlerinin çekildiği mekanları merak ediyorsanız Matmata şehrini ve orada bulunan müzeyi gezmenizi tavsiye ediyoruz. Afrika ve sıcak denilince tabiki de akla gelen ilk şey kavurucu güneşiyle Büyük Sahra Çölü ve bu uçsuz bucaksız topraklarda çıkılacak develer üzerinde ki safari.

 

Tunus turu sizi hem Akdeniz kıyılarında güneşlenmeye hem de Büyük Sahra Çölü'nde safariye davet ediyor. Sayfamız üzerinden Tunus gemi turları ile ilgili en iyi ve en uygun fiyatları bulabilir, erken rezervasyon, kampanya, fırsatlardan yararlanabilir, Tunus gemi turu programları hakkında tüm detaylı bilgileri alabilirsiniz.

... daha fazla Detay
Aramayı Değiştir
  • Cruise
Tur Ayı Seçiniz
Aramanızı Filtreleyin
Aramanızı Filtreleyin
Kişi Başı Fiyatı