Tıklayın Biz Sizi Arayalım
0850 70 70 750
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı
"

Transatlantik Gemi Turları

Transatlantik Gemi Turları

 

Atlantik Okyanusu'nu aşarak Avrupa ve Amerika arası seferler gerçekleştiren büyük ulaşım araçlarına “Transatlantik” denmekte. Denize aşık çiftler, unutulmaz anılar ve dostluklar yakalayabilmek için farklı alternatiflere sahip. 

 

19 gecelik sıradışı bir tatil düşünenleri 7 farklı ülke bekliyor. THY ile İstanbul-Amsterdam uçuşu sonrası bu eğlenceli seyahat başlamakta. Son durak Boston’a varış sonrasında yine THY ile Türkiye’ye dönüyoruz.  

 

Amsterdam, Bergen (Norveç), Lerwick (İskoçya), Akureyri (İzlanda), Isafjordur (İzlanda), Reykjavik (İzlanda), Prince Christian Sound (Grönland), Qaqortoq (Grönland), Nanortalik (Grönland), St. John (Kanada), Halifax (Kanada) ve son ziyaret noktası Boston kesinlikle en iyi transatlantik rotalarından biri. 

 

Yine 20 günlük farklı bir macerada İtalya’dan Brezilya’ya kadar tam pansiyon uzanabilirsiniz. Hemen hemen üç haftayı kapsayan bu Transatlantik turunda; İspanya, Fas, Madeira, Kanarya Adaları ve Güney Amerika’ya ait farklı limanlarda konaklayacak, Dünya’nın en kaliteli plajlarına demirleyeceksiniz.  

 

İtalya'dan start alacak bu muhteşem tatil; İspanya ve Fas'ı gezdikten sonra benzersiz güzellikteki Kanarya Adaları'nda devam edecek, bu emsalsiz keşiften hemen sonra Brezilya'ya geçip yolculuğunuzu burada sonlandıracaksınız. 

 

Yüzlerce metrelik uzunluğu ve binlerce kişiyi aynı anda ağırlayabilme yeteneği ile Transatlantik Gemileri, lüksü ve konforu da ayağınıza getiriyor. Enfes yemekler yiyebileceğiniz onlarca restoran ve bar, açılıp kapanabilen tavanlı yüzme havuzları, çocuk oyun parkları ve havuzları, alışveriş merkezleri, tiyatro salonları, çok amaçlı spor sahaları, casino ve disko ve jogging sahaları tatil anlayışını baştan aşağı değiştirecek.  

 

Gemide bulunduğunuz günler boyunca kusursuz olarak hazırlanan şovlara hiçbir bedel ödemeden katılacak; farklı mutfaklara ait lezzetli yemeklerinizin yanı sıra ara ikramlar sayesinde de zamanın nasıl geçtiğini farketmeden yolculuğunuzun keyfini çıkaracaksınız. Tüm bunlara kaptanın hoş geldiniz partisi ve gala yemeği de dahil.

... daha fazla Detay
Aramayı Değiştir
  • Cruise
Tur Ayı Seçiniz
Aramanızı Filtreleyin
Aramanızı Filtreleyin
Kişi Başı Fiyatı
35 Tur Bulundu