Tıklayın Biz Sizi Arayalım
0850 70 70 750
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı
"

Tayland Gemi Turları

Tayland Gemi Turları

 

Hayatınızdaki unutulmayacak anlara bir yenisini daha eklemek istiyorsanız, Uzakdoğu’da yeşilin ve mavinin boy gösterdiği, ihtişamlı bir ülkeyi yani Tayland’ı ziyaret edebilirsiniz. Tropikal adalarıyla ünlü Tayland’ı layıkıyla gezip görmek ve bu geziden mutlu dönmek gayesindeyseniz, ulaşım tercihinizi gemiden, hatta gemi turlarından yana kullanmalısınız. Tayland gemi turları sayesinde, Tayland’ın doğa harikası tropikal adalarına ayak basma şansını yakalarken, yerli halkın dini inancı olan ve bu inancı yerine getirmek için yaptıkları buda tapınaklarını ziyaret edebilir, bunun dışında kendinizi usta masörlere teslim ederek Thai masajının ruhunuzu dinlendirici etkisine kapılabilirsiniz. 


Görmeniz gereken yerleri saymakla bitiremeyeceğimiz Tayland gemi turlarına Bangkok ziyaretinizle başlayabilirsiniz. Budaların çokça yer aldığı ve bu sayede şehrin bir bölümünü sadece inançlarını yerine getirmek için kullanan Bangkok halkı buraya Tapınaklar Bölgesi adını vermiş. Tapınaklar Bölgesi’nde Büyük Saray, Phra Kaeo Tapınağı, Pho Tapınağı ve Arun Tapınağını gezerken birbirinden farklı inançların çıkış noktasına da şahitlik edebilirsiniz. Tapınakları ziyaretiniz sırasında Altın Buda heykelinin bulunduğu Traimit Tapınağı da görmeniz gerekenler listesinde yerini alıyor. Yaşam standartlarının da ucuz olmasından kaynaklanan bir sebeple Tayland’ta dilediğiniz kadar alışveriş yapabilir, sevdiklerinize hediyeler, takı ve belki de Taylandlılar için en anlamlı objelerden olan küçük boyuttaki buda heykellerinden birini alabilirsiniz. Alışveriş yapmanız için doğru adres ise Patong gece pazarı ve Chatuchak pazarı. Siz pazarları gezerken; biz “gereğinden fazla kalabalık” dediğinizi duyar gibiyiz. 


Dünyanın her yerinde olduğu gibi Tayland gemi turlarında da özellikle yaz aylarında gece hayatı oldukça hareketli geçiyor. Gece hayatını seviyor ve buranın gece hayatını merak ediyorsanız Khaosan ve Patpong bölgelerini önerebiliriz. Bu bölgelerde, Tayland’ın kendine has içkilerini tadarken, kendinizi müziğin ritmine bırakıp, kıvrak ve zarif danslarına da eşlik edebilirsiniz. Adalarıyla ünlü bir ülkeye gelip de denize girmeden ve dalış yapmadan gitmek olmaz. Bu yüzden bir sonraki planınızı sizler için belirledik. Similan Adaları’nı ziyaret ederek denizin keyfini çıkarabilir ya da yer altı dünyasını keşfetmek için dalış aktivitelerine katılabilirsiniz. Sayfamız üzerinden Tayland gemi turları ile ilgili en iyi ve en uygun fiyatları bulabilir, erken rezervasyon ve kampanya fırsatlarını yakalayabilir, Tayland gemi turu programları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. 

... daha fazla Detay
Aramayı Değiştir
  • Cruise
Tur Ayı Seçiniz
Aramanızı Filtreleyin
Aramanızı Filtreleyin
Kişi Başı Fiyatı
1 Tur Bulundu