Tıklayın Biz Sizi Arayalım
0850 70 70 750
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı
"

Stockholm Gemi Turları

Stockholm Gemi Turları

 

Malaren Gölü ile Baltık denizinin buluştuğu noktada yer alan İsveç’in başkenti Stockholm adını Malaren kraliçesinden almaktadır. Toplamda on dört adadan oluşan şehirde yapabilecekleriniz saymakla bitmeyecek kadar çok.

 

Ziyaretçilerine 13. yüzyıldan kalma su kanalları üzerinde planlanmış pek çok aktivite sunan Stockholm, bu özelliğiyle diğer kentlerden ayrılıyor. Stockholm gemi turları boyunca görmenizi tavsiye edeceğimiz ilk yer Gamla Stan adı verilen Eskİ Şehir. Uzun yıllar boyunca İsveç’in kalbinin attığı yer olan bu bölgede Orta Çağ’ın tüm güzelliklerinin yanı sıra modern hayatın simgesi şık kafeler de bulunmaktadır. Kahvenizi yudumlayıp bol oksijenli havayı içinize çektikten sonra turunuza Stockholm’den eşsiz manzaralar sunan Katarina Asansörü ile devam edebilir ya da Nobel Müzesi’ni gezerek Nobel ödülünü kazanan isimler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Tarihe meraklı Stockholm gemi turları misafirlerimiz içinse şehir müzesi (Stadsmuseum) ve Stockholm Sarayı mutlaka görülmesi gereken yerlerdendir. 

 

Sayfamız üzerinden Stockholm gemi turları ile ilgili en iyi ve en uygun fiyatları bulabilir, erken rezervasyon ve kampanya fırsatlarını yakalayabilir, Stockholm gemi turu programları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. 

... daha fazla Detay
Aramayı Değiştir
  • Cruise
Tur Ayı Seçiniz
Aramanızı Filtreleyin
Aramanızı Filtreleyin
Kişi Başı Fiyatı
2 Tur Bulundu