Tıklayın Biz Sizi Arayalım
0850 70 70 750
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı
"

St. Petersburg Gemi Turları

St. Petersburg Gemi Turları

 

Baltık Denizinin kıyısında yer alan ve Rusya’nın “Avrupa’ya açılan kapısı” olarak tanınan bu muazzam ve etkileyici şehri siz de St. Petersburg gemi turları sayesinde gezme fırsatı yakalayabilirsiniz. Tarih boyunca önce Petrograd daha sonra Leningrad olarak adlandırılan şehir birçok ünlü Rus yazara da ilham kaynağı olmuştur. Dostoyevski’nin efsane eseri “Suç ve Ceza” bu şehirde geçerken ünlü şair Anna Akhmatova da kendisine yaşamak için bu şehri seçmiştir. 


Dünyanın en büyük ve ünlü müzelerinden Hermitage Müzesi, Çarlık Rusya’sına ait birçok özel eşyanın sergilendiği bir ziyaret yeridir. Muhteşem manzarasıyla dikkat çeken kent merkezindeki “Yaz Bahçesi” parkı yürüyüş yapmak için sizi cezbedebilir. Yapacağınız yürüyüşün ardından kent meydanındaki “Catherina The Great Statue” önünde fotoğraf çektirip St. Petersburg nehir turları maceranızı ölümsüzleştirebilirsiniz. 
 

Geceleri göz kamaştırıcı bir görüntüye bürünen Liteyny Köprüsü mutlaka görmeniz gereken yapılardan biridir ve kentin Avrupa’ya açılan kapı olma amacına ulaştığının bir kanıtıdır adeta. Sayfamız üzerinden St. Petersburg gemi turları ile ilgili en iyi ve en uygun fiyatları bulabilir, erken rezervasyon ve kampanya fırsatlarını yakalayabilir, St. Petersburg gemi turu programları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. 

... daha fazla Detay
Aramayı Değiştir
  • Cruise
Tur Ayı Seçiniz
Aramanızı Filtreleyin
Aramanızı Filtreleyin
Kişi Başı Fiyatı