Tıklayın Biz Sizi Arayalım
0850 70 70 750
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı
"

Sicilya Gemi Turları

Sicilya Gemi Turları

 

Akdeniz’in en büyük adalarından olan Sicilya Adası’na Karavan Cruises’ın düzenlediği gemi turlarıyla  keyifli bir yolculuk sürebilirsiniz.


Sicilya gemi turlarında aslında bu yerin sizlere çok da yabancı olmadığını hissedeceksiniz. Sebebine gelirsek ada, “The Godfather” başta olmak üzere dünyaca ünlü birçok filmin çekimlerine ev sahipliği yapmıştır. Sicilya’ya ayak bastığınızda ada halkının sizleri güler yüzlü ve esprili halleriyle karşılayacağından emin olabilirsiniz. Gezinizin ilk durağında Palermo Katedrali’ni ziyaret edeceksiniz. Katedrali gezerken dikkatinizi çekecek ilk şey çok çeşitli bir kültürel yapıya ve mimariye sahip olması. Palermo Katedrali bu zenginliğini adanın birçok devlete ev sahipliği yapmasına borçlu. 


Sicilya turu ile gezeceğiniz bir diğer yer de adaya çok yakın mesafede olan midye ve lezzetli kılıç balıklarını tadabileceğiniz Cefalu. Ortaçağ kasabası olan Cefalu’da kiliseyi ziyaret edip devasa büyüklükteki çamaşırhaneyi de görebilirsiniz. Bir sonraki durağınız adanın diğer ucunda bulunan Etna yanardağının eteklerindeki Catania şehri. Bu şehirde yapabileceğiniz en güzel şey balıkçılar çarşısında yürümek. En taze ve lezzetli balıkları bulabileceğiniz bu çarşının sonunda Catania meydanına ve ardından da Etna Yanardağına ulaşıyorsunuz. Etna Yanardağı’nda Slvester tepesine çıkıp volkanik coğrafyaya dokunabilir, inerken ise Taormina’ya uğrayabilirsiniz. Kalan zamanınızı adanın çarşısında gezip, sevdikleriniz için birbirinden güzel hediyeler alabilirsiniz.

 

Sayfamızda Sicilya gemi turları ile ilgili en iyi ve en uygun fiyatları bulabilir, erken rezervasyon, kampanya, fırsatlardan yararlanabilir, Sicilya gemi turu programları hakkında tüm detaylı bilgileri alabilirsiniz.

... daha fazla Detay
Aramayı Değiştir
  • Cruise
Tur Ayı Seçiniz
Aramanızı Filtreleyin
Aramanızı Filtreleyin
Kişi Başı Fiyatı
20 Tur Bulundu