Tıklayın Biz Sizi Arayalım
0850 70 70 750
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı
"

Samos Gemi Turları

Samos Gemi Turları

 

Yunan Adaları arasında ülkemize en yakın konumdaki Samos (bizde ki adıyla Sisam) Adası, Kuşadası'nda bulunan Dilek Yarımadası'ndan sadece 2 km uzaklıktadır. Antik yunanın izlerini taşıyan ve büyüleyici plajlara sahip bu adayı mutlaka görmelisiniz.

 

Samos gemi turları ile çıkacağınız bu yolculukta sizi önce dünyaca ünlü matematikçi ve filozof Pythagoras (Pisagor)'ın adının verildiği antik kente götürmek istiyoruz. UNESCO dünya mirasları listesinde yer alan bu antik kentte gezebileceğiniz pek çok tarihi yapı bulunmakta. Bunlardan bazıları, yapılmış en büyük Yunan tapınağı olarak bilinen Heraion (hera) Tapınağı, dünya harikalarından biri olarak görülen Eupalinos Kemeri ve Panagia Spiliani Manastırıdır.

 

Tüm bu tarihi yapıları gezdikten sonra kendinizi bir Yunan Adaları klasiği olan eşsiz plajlarla ödüllendirmek isterseniz kesinlikle doğru adadasınız. Samos gemi turlarının size tavsiyesi, beyaz kumlarla turkuaz suların buluşma noktası olan Livadaki Plajı. Burada kendinizi tropikal bir adada hissedecek ve neredeyse denizle iç içe yer alan restoranlarda yunan mutfağının en güzel yemeklerini tadabileceksiniz. Sayfamızda Samos turları ile ilgili en iyi ve en uygun fiyatları bulabilir, erken rezervasyon, kampanya, fırsatlardan yararlanabilir, Samos gemi turu programları hakkında tüm detaylı bilgileri alabilirsiniz.

... daha fazla Detay
Aramayı Değiştir
  • Cruise
Tur Ayı Seçiniz