Tıklayın Biz Sizi Arayalım
0850 70 70 750
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı
"

Rusya Gemi Turları

Rusya Gemi Turları

 

Karlar ülkesi olarak bilinen Rusya’da bembeyaz ve tertemiz bir doğaya karşı nefes almak istiyorsanız Rusya gemi turlarıyla bu isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

 

Gezi Turunuza ülkenin başkenti ve açılımı “Beyaz Rusya” olan Belarus’tan başlayabilirsiniz. Moskova gibi Belarus’ta mimarisi ve tarihi bakımından oldukça zengin bir yerleşke. Bu turunuzda görmeden gitmeyin dediğimiz yerlerin başında Minsk geliyor. Belarus’un eğlenmeye ve birlikte vakit geçirmeye önem verdiği yerli halkı sayesinde Minsk’te geceler hareketli ve ışıl ışıl geçiyor. Tarihi eser bakımından da zengin olan Belarus, ziyaretiniz boyunca sizi kendisine hayran bırakabilir. Geziniz sırasında çok sayıda kilise görebilirsiniz. Öyle ki her ne kadar rahat görünseler de Rusya halkı sanılanın aksine dinlerine ve inançlarına sıkı sıkıya bağlı bir millet. Minsk’in ardından şehrin sembollerinden biri olan Maryinsky Katedrali’ne doğru yol alabilirsiniz. Katedralin din alanında ayrı bir yeri olmasına rağmen, mimarisiyle de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Buradaki görülecek eserleri de gördükten sonra hayatınızda belki de ilk kez böyle bir deneyim yaşayacağınız Dudutki Açık Hava Müzesi’ne doğru yöneliyorsunuz. Açık Hava Müzesi’nin cazibesi de yapımında sadece ahşabın kullanılmasından ve Slav köy halkının hayatını anlatmasından geliyor.

 

Rusya gemi turlarında ki bir sonraki durağınız Tsentralnaja Meydanı oluyor. Rusyalıların buluşma yeri olarak adlandırdığı ve en kalabalık meydan olarak bilinen Tsentralnaja Meydanı keyifli vakit geçirmek için de birçok alternatif sunuyor. En güzel Rusya yemeklerini yapan restoranlar, kış meyveleriyle hazırlanan turtalar ve bunları sunan kafeler, bunun yanı sıra dünyaca ünlü markaların ürünlerini tanıtıp satan mağazalar. Hepsini bu meydanda, elinizle koymuş gibi bulabilirsiniz. Sayfamızda Rusya turları ile ilgili en iyi ve en uygun fiyatları bulabilir, erken rezervasyon ve kampanya fırsatlarını yakalayabilir, Rusya gemi turu programları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirisiniz. 

... daha fazla Detay
Aramayı Değiştir
  • Cruise
Tur Ayı Seçiniz
Aramanızı Filtreleyin
Aramanızı Filtreleyin
Kişi Başı Fiyatı