Tıklayın Biz Sizi Arayalım
0850 70 70 750
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı
"

Roma Gemi Turları

Roma Gemi Turları

 

2800 yıllık geçmişiyle birçok önemli medeniyete ev sahipliği yapmış Roma, gezi tutkunları için kesinlikle rüya gibi bir şehir. Tarihte hüküm sürmüş büyük medeniyetlerden izler taşıyan bu tarihi kentte gezip görebileceğiniz o kadar çok yer var ki Roma gemi turları ile katılacağınız bu tur size yetmeyecek.

 

Herkesin bildiği ve hayranlık duyduğu başlıca yapıların en önemlileri arasında Kolezyum ve Roma Forumu geliyor. 500 yıla yakın süre boyunca gladyatör dövüşlerine ve tarihe yön veren idamlara sahne olmuş olan Kolezyum sizi görür görmez kendisine aşık edecek. Antik Roma'dan günümüze kalan en önemli yapı olarak gösterilen Roma Forumu'nda Septimius Severus Zafer Takı, Titus Zafer Takı, Vesta ve Satürn Tapınağı gibi tarihi yapıları görmeniz mümkün. Roma turları ile dünyanın en küçük devleti ve Katolik dünyasının kalbi olan Vatikan'ı da gezebilir,ünlü sanatçı Lorenzo Bernini tarafından yaptırılan Aziz Petrus Meydanı ve Bazilikasını yakından görüp Vatikan Müzeleri'nde Hristiyan dünyasını daha yakından tanıma fırsatı bulabilirsiniz.

 

Trevi Çeşmesi ya da herkes tarafından bilinen adıyla "Aşk Çeşmesi" de bu muhteşem şehrin simgelerinden biridir. Birçok ünlü sanatçının yapımında pay sahibi olduğu bu çeşmeye siz de bozuk para atıp dileğinizin gerçekleşmesini bekleyebilirsiniz. Antik Roma'dan izler taşıyan Pantheon tapınağında ünlü kral ve sanatçıların mezarlarını ziyaret edebilir, İspanyol Merdivenleri ve merdivenlerin yer aldığı Piazza di Spagna'da kısa ve romantik bir mola verebilirsiniz. Sayfamız üzerinden Roma gemi turları ile ilgili en iyi ve en uygun fiyatları bulabilir, erken rezervasyon, kampanya, fırsatlardan yararlanabilir, Roma gemi turu programları hakkında tüm detaylı bilgileri alabilirsiniz.

... daha fazla Detay
Aramayı Değiştir
  • Cruise
Tur Ayı Seçiniz
Aramanızı Filtreleyin
Aramanızı Filtreleyin
Kişi Başı Fiyatı