Tıklayın Biz Sizi Arayalım
0850 70 70 750
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı
"

Phuket Gemi Turları

Phuket Gemi Turları

 

Egzotik tatil denince akla gelen ilk adreslerden olan Phuket, Tayland'ın en büyük adasıdır. Phuket yıllar boyunca turkuaz denizi, doğa harikası adacıkları ve renkli gece hayatıyla turistlerin vazgeçilmez adresi olmuştur.

 

Phuket turları ile çıkacağınız bu gizemli yolculukta size tavsiyemiz, Leonardo Di Caprio'nun The Beach filmi ile tüm dünyayı kendisine hayran bırakan Phi Phi Adaları ve yine bir başka efsane film olan James Bond: The Man with Golden Gun'ın çekildiği ve bu yüzden James Bond Adası olarak anılan Koh Tapu Adası'nı mutlaka görmeniz. Mükemmel plajları ve doğa harikası koyları ile ünlü bu bölgeler turistlerin görmeden gitmediği adreslerden sayılabilir. Phuket'te bulunan şelaleleri yakından görebileceğiniz ve size uzun trekkingler yapma imkanı verecek Khao Praew Thaeo Milli Parkı doğa tutkunları için hazine değerinde. Eşsiz manzarası ile gün batımının tüm görkemini size sunan Promthep Cape ise, Phuket gemi turları gezinizin en akılda kalıcı anlarını size yaşatmaya aday. 

 

Tayland'a ait önemli tapınaklardan Chalong ve Phra Thong tapınakları size ülkenin kültürünü ve inançlarını daha yakından tanıma imkanı verecek yapılardan sadece birkaçı. Sayfamız üzerinden Phuket gemi turları ile ilgili en iyi ve en uygun fiyatları bulabilir, erken rezervasyon, kampanya, fırsatlardan yararlanabilir, Phuket gemi turu programları hakkında tüm detaylı bilgileri alabilirsiniz.

... daha fazla Detay
Aramayı Değiştir
  • Cruise
Tur Ayı Seçiniz