Tıklayın Biz Sizi Arayalım
0850 70 70 750
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı
"

Nice Cannes Gemi Turları

Nice Cannes Gemi Turları

 

Nice-Cannes gemi turları sizi Fransa'nın güneyindeki Cote'd Azur (Fransız Rivierası) bölgesinde yer alan ve Fransa'da turistlerin en sık ziyaret ettiği turizm cennetlerinden Nice ve Cannes şehirlerine davet ediyor.


Dünyaca ünlü plajları ve sürat tekneleriyle meşhur olan Nice özellikle yaz aylarında dolup taşan bir kent. Sabahın ilk ışıklarıyla başlayan plaj partileri geceleri de hiç ara vermeden devam ettiği için Fransa'da eğlence denilince akla gelen ilk yer olmayı başarmış bir şehir. Bu eğlenceli ortamdan fırsat bulup kendinizi dünyaca ünlü markaların vitrinlerini süslediği Avenue Jean Medecin caddesine atabilirsiniz. Fransız mutfağının ve ünlü Nice şaraplarının tadına bakmak isteyen misafirlerimiz de şehir merkezindeki Old Town'a uğrayabilir.


Nice-Cannes gemi turlarının bir diğer durağı olan Cannes adını, dünyaya bu şehirde gerçekleştirilen ve Oscarların habercisi olarak bilinen Cannes Film Festivali ile duyurmuştur. Eğer siz de turunuzu Mayıs ayı içerisinde gerçekleştirirseniz, bu festivalin coşkusunu yaşayabilir ve hatta ünlü yıldızları yakından görebilirsiniz. Cannes şehrinde görülmesi gereken diğer bölgeler alışveriş tutkunlarına hitap eden Rue D'Antibes ve sizi muhteşem Cannes manzarasını görebileceğiniz kaleye ulaştıran şirin ve dar sokaklı Le Suquet. Sayfamız üzerinden Nice-Cannes turları ile ilgili en iyi ve en uygun fiyatları bulabilir, erken rezervasyon, kampanya, fırsatlardan yararlanabilir, Nice-Cannes gemi turu programları hakkında tüm detaylı bilgileri alabilirsiniz.

... daha fazla Detay
Aramayı Değiştir
  • Cruise
Tur Ayı Seçiniz