Tıklayın Biz Sizi Arayalım
0850 70 70 750
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı
"

Napoli Gemi Turları

Napoli Gemi Turları

 

Hepimizin çok sevdiği pizzanın anavatanı olarak bilinen Napoli, İtalya’nın en büyük ve ne görülesi şehirlerinden biridir.
Napoli’de ki en ünlü yapılardan biri “küçük Vatikan” olarak adlandırılan “San Francesco Di Paolo Kilisesi” şehir merkezindeki Piazza Plebistico Meydanı’nda yer alıyor. Yapı itibariyle Vatikan’da ki St. Pietro Bazilikasını andıran bu kilisede hakim olan gotik hava sizi etkileyecek. İtalya mimarisini yansıtan ve eski Napoli krallarının kendilerine layık gördüğü Royal Palace bulunduğu konum ve büyüklüğü ile sizi kendisine hayran bırakacak.


Napoli gemi turları sizi Napoli’ye gelince mutlaka uğramanız gereken adreslerden olan, Vezüv Yanardağı’nın patlamasıyla tamamen lavlar altında kalmış Pompei antik kentine götürüyor. Lavlardan kaçamayarak taşlaşan insanları görebileceğiniz bu antik kent gerçekten çok etkileyici detaylara sahip. Pizzanın anavatanında, hemen hemen her köşede bir pizzacı görmek mümkün. Sizlere tavsiyemiz ise birçok gezginin hemfikir olduğu ve tavsiye ettiği Antique Pizzeria Di Michele.
Dünya’nın gelmiş geçmiş en büyük futbol yıldızlarından Maradona ile özdeşleşen bu şehir size lezzeti ve tarihi bir arada sunuyor.


Sayfamızda Napoli gemi turları ile ilgili en iyi ve euygun fiyatları bulabilir, erken rezervasyon, kampanya, fırsatlardan yararlanabilir, Napoli gemi turu programları hakkında tüm detaylı bilgileri alabilirsiniz. 

... daha fazla Detay
Aramayı Değiştir
  • Cruise
Tur Ayı Seçiniz
Aramanızı Filtreleyin
Aramanızı Filtreleyin
Kişi Başı Fiyatı
45 Tur Bulundu