Tıklayın Biz Sizi Arayalım
0850 70 70 750
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı
"

Miami Gemi Turları

Miami Gemi Turları

 

Deniz-kum-güneş denilince aklınıza ilk gelen yerlerden biri olan Miami, turunuz boyunca size kesinlikle sadece bu üç özelliğe sahip olmadığını kanıtlayacak. Miami gemi turlarına tabi ki bu güzel şehirle özdeşleşen South Beach ile başlıyoruz. Bu tertemiz plajda denizin keyfini sürerken, yakıcı güneşin etkisini buz gibi içeceklerle azaltmaya çalışacaksınız. Miami kartpostallarının vazgeçilmezi olan ve birçok ünlü diziye ev sahipliği yapmış Ocean Drive Caddesi, renkli otel ve restoranların yer aldığı eğlenceli bir bölge. Gökdelenlerin hüküm sürdüğü ve lüks gece hayatının can verdiği Downtown Miami ise sabahlara kadar süren partileriyle size Miami'yi keşfetme fırsatı sunuyor.


Turistlerin sıkça ziyaret ettiği bir doğal yaşam parkı da var bu sıcak kentte. Everglades National Park, oldukça ilgi çeken timsah turu dışında, yılanları, vahşi kuşları ve daha birçok farklı canlıyı bir arada görebileceğiniz devasa bir tesis. Miami gemi turuna katılıp buralara kadar gelmişken ünlü Hollywood yıldızlarını görmeden gitmek olmaz diyen misafirlerimiz içinse, Boat Tour of Biscayne Bay & Millionaire's Row tekne turu, tüm ünlülerin görkemli evlerini size gösteren olağanüstü bir tur. Sayfamız üzerinden Miami turları ile ilgili en iyi ve en uygun fiyatları bulabilir, erken rezervasyon ve kampanya fırsatlarını yakalayabilir, Miami gemi turu programları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. 

... daha fazla Detay
Aramayı Değiştir
  • Cruise
Tur Ayı Seçiniz
Aramanızı Filtreleyin
Aramanızı Filtreleyin
Kişi Başı Fiyatı
16 Tur Bulundu