Tıklayın Biz Sizi Arayalım
0850 70 70 750
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı
"

Messina Gemi Turları

Messina Gemi Turları

 

İtalya'nın özerk bölgesi olan Sicilya'nın incisi bir şehirdeyiz. Sizi Ortaçağ zamanlarına hiç zorlanmadan götürecek bir yer Messina. Şehirde bulunan katedraller, tarihi çeşmeler ve tabi ki Taormina kasabası sizi Messina gemi turları boyunca adeta bir zaman yolculuğuna çıkartacak.

 

Geminiz Messina'ya yanaşırken sizi görkemle San Ranieri deniz feneri karşılıyor. Şehir merkezinde en çok ziyaret çeken yapı Messina Katedrali. Benzerlerinden, büyüklüğü ve Orion Çeşmesi'ne de ev sahipliği yapan geniş meydanıyla hemen ayrılmayı başarıyor. Gotik tarzda inşa edilmiş bu katedrali siz de çok beğeneceksiniz. Meydanda yer alan Orion Çeşmesi ise içinde barındırdığı dört büyük nehri simgeleyen heykelleri ve sıradışı hikayesiyle sizi oldukça şaşırtacak. Şehir merkezinden uzaklaşıp Messina'nın simgesi haline gelen Taormina Kasabası, mutlaka görülmesi gereken bir yerleşim yeri. Dünyaca tanınan bu turizm merkezi, çiçekli dar sokakları, küçük ama şirin dükkanları ile müze tadında bir kasaba. 

 

Messina gemi turları ile siz de Sicilya'nın belki de en şirin şehrini tanıma fırsatı yakalayabilirsiniz. Sayfamızda Messina turları ile ilgili en iyi ve en uygun fiyatları bulabilir, erken rezervasyon ve kampanya fırsatlarını yakalayabilir, Messina gemi turu programları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirisiniz. 

... daha fazla Detay
Aramayı Değiştir
  • Cruise
Tur Ayı Seçiniz
Aramanızı Filtreleyin
Aramanızı Filtreleyin
Kişi Başı Fiyatı