Tıklayın Biz Sizi Arayalım
0850 70 70 750
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı
"

Mauritius Gemi Turları

Mauritius Gemi Turları

 

Afrika kıyılarında gerçekleştireceğiniz Madagaskar ve Mauritius gemi turlarının belki de en göz alıcı ve büyüleyici durağı Mauritius’tur. Hint Okyanusu’nun güneybatı kısmında yer alan bu doğa harikası ada UNESCO tarafından ödüllendirilmiş ve mutlaka görülmesi gereken doğa harikaları arasında gösterilmiştir. Tam bir turizm cenneti olarak yıl içinde yüz binlerce misafir ağırlayan adaya, sıcak iklimi sebebiyle yılın her döneminde gidilebilmektedir. Ülkenin masmavi ve tertemiz denizinin yanı sıra, mutlaka görülmesi gereken noktaları, Chamarel Şelalesi ve Yedi Renkli Toprak bölgesidir. Özellikle bir doğa mucizesi sayılan Yedi Renkli Toprak bölgesini mutlaka görmenizi tavsiye ediyoruz.


Mauritius balayı turları sizi bu cennet adaya götürerek hem deniz keyfini yaşamanızı hem de hiç tatmadığınız lezzetler tatmanızı sağlıyor. Hindistan, Çin ve Afrika mutfağının en güzel örnekleriyle adaya has baharatlar birleştirilerek yeni lezzetler ortaya çıkarılıyor ve sizin beğeninize sunuluyor. Eğer Mauritius gemi turları gidiş zamanınızı adada gerçekleştirilen karnavallara göre ayarlamak isterseniz, Ağustos aylarındaki Kiteival Mauritius ve Kasım aylarında yapılan Festival International Kreol renkli ve çılgın katılımcılarıyla size önerilerimiz arasında olacaktır. Sayfamız üzerinden Mauritius gemi turları ile ilgili en iyi ve en uygun fiyatları bulabilir, erken rezervasyon ve kampanya fırsatlarını yakalayabilir, Mauritius gemi turu programları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. 

... daha fazla Detay
Aramayı Değiştir
  • Cruise
Tur Ayı Seçiniz
Aramanızı Filtreleyin
Aramanızı Filtreleyin
Kişi Başı Fiyatı
1 Tur Bulundu