Tıklayın Biz Sizi Arayalım
0850 70 70 750
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı
"

Marsilya Gemi Turları

Marsilya Gemi Turları

 

Popüler gemi turu rotalarının vazgeçilmez şehirlerinden biri Marsilya. Fransa’nın en büyük ikinci şehri, sizi, bu tarihi kente adım attığınız anda etkilemeye başlayacak. Marsilya gemi turları ile çıkacağınız yolculukta ilk olarak sizi, limandan ve hatta şehrin hemen hemen her bölgesinden rahatça görülebilen Notr Dam La Garde Kilisesi karşılıyor. Şehrin sembolü ve en görkemli kilisesinin terasından sizi büyüleyici bir Marsilya manzarası bekliyor olacak. Bir tarafta kentin kalbinin attığı eski liman bölgesi, diğer tarafta ise şehre giriş çıkış yapan lüks gemilerin yarattığı eşsiz görüntü ve muhteşem mavisiyle Akdeniz. Marsilya sokaklarında yürürken karşılaşacağınız restoranlarda ki menülerin olmazsa olmazları Fransız mutfağının gözbebeği peynirler ve her yemeğin yanında mutlaka servis edilen Fransız şarapları.


Şehir merkezinde gezebileceğiniz Katedral De La Major, Fort Saint Nicolas ve Vieille Charite gibi tarihi mekanların yanında doyasıya alışveriş yapabileceğiniz tüm lüks markaları bünyesinde barındıran Galeri La Fayette de görülmesi gereken yerler arasında. Kısa bir tekne turu ile ulaşmanızın mümkün olduğu “Chateau di’f” (İf Şatosu) ise, Alexander Dumas’ın ünlü romanı Monte Cristo Kontu’nun geçtiği hapishane olarak Marsilya gemi turları süresince belki de turunuzun en güzel sürprizi olarak karşınıza çıkıyor.


Sayfamızda Marsilya gemi turları ile ilgili en iyi ve euygun fiyatları bulabilir, erken rezervasyon, kampanya, fırsatlardan yararlanabilir, Marsilya gemi turu programları hakkında tüm detaylı bilgileri alabilirsiniz. 

... daha fazla Detay
Aramayı Değiştir
  • Cruise
Tur Ayı Seçiniz
Aramanızı Filtreleyin
Aramanızı Filtreleyin
Kişi Başı Fiyatı
43 Tur Bulundu