Tıklayın Biz Sizi Arayalım
0850 70 70 750
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı
"

Malta Gemi Turları

Malta Gemi Turları

 

Akdeniz ortasında binlerce yıllık tarihiyle övünen bir takımadalar topluluğudur Malta. Malta,Comino ve Gozo tarihi kalıntıları ve masmavi denizleriyle geçmişi ve günümüzü size birlikte yaşatan ülkenin en büyük adaları durumunda. Malta Gemi Turları'nda mutlaka görmeniz gereken yerlerden biri ülkenin başkenti olan ve konumunun önemi sebebiyle tarih boyunca birçok kez işgale uğramış Valetta. Katolik bir ülke olan Malta’da bulunan görkemli katedral ve kiliselerin birçoğu Valetta’da bulunmaktadır.


Sessiz Şehir olarak bilinen, sokaklarının darlığı sebebiyle hiçbir motorlu taşıtın giremediği Mdina ve dünyaca ünlü Temel Reis filminin çekilip daha sonra turistik ziyarete açılan Popeye Village ülkenin görülebilecek diğer bölgeleri arasında yer alıyor.
Kendinizi ünlü Avrupa başkentlerinden birinde hissetmenizi sağlayacak alışveriş kenti Sliema ile eğlencenin kalbi ve hiç uyumayan Paceville sokağıyla meşhur özgür şehir St. Julian mutlaka uğranması gereken duraklardan sayılabilir.
Malta denince akla gelen doğal güzelliklerin başında ki Azure Window ve UNESCO kültür mirası listesinde ki Ggantija Tapınakları doğa aşığı Malta gemi turları misafirlerini kesinlikle tatmin ediyor.


Sayfamızda Malta gemi turları ile ilgili en iyi ve euygun fiyatları bulabilir, erken rezervasyon, kampanya, fırsatlardan yararlanabilir, Malta gemi turu programları hakkında tüm detaylı bilgileri alabilirsiniz. 

... daha fazla Detay
Aramayı Değiştir
  • Cruise
Tur Ayı Seçiniz
Aramanızı Filtreleyin
Aramanızı Filtreleyin
Kişi Başı Fiyatı
2 Tur Bulundu