Tıklayın Biz Sizi Arayalım
0850 70 70 750
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı
"

Malezya Gemi Turları

Malezya Gemi Turları

 

Güney Asya'nın en fazla turist çeken ülkelerinin başında gelen Malezya, size kristal berraklığındaki denizi, alışveriş cenneti şehirleri ve doğa harikası bölgeleri ile tropikal tatil destinasyonlarının başında geliyor. 

 

Başkent Kuala Lumpur, içinde barındırdığı renkli kültürler, dev gökdelenler ve el değmemiş doğal yaşam alanları ile Asya'nın en gözde metropollerinden biri. Dünya'nın en yüksek binalarından Petronas Kuleleri ve her kültürden eserlerin bir arada sergilendiği Merdeka Meydanı bu şehirde mutlaka görülmesi gereken yerler arasında. Hinduizm gibi farklı bir inancı tanımak ve bu inancın gerektirdiği törenleri izlemek isteyen Malezya turları misafirlerimiz dünyanın en büyük mağara tapınağı olan Batu Caves'i de ziyaret edebilir. Balayı çiftlerinin sıklıkla tercih ettiği doğal cennet olarak bilinen Langkawi, sakin denizi, bembeyaz kumları ve yağmur ormanlarıyla sizi cezbederken sunduğu vergisiz alışveriş imkanıyla da gönlünüzü fethedecek. 

 

UNESCO Dünya Mirası listesindeki Kinabalu Park'ta bulunan Güney Asya'nın en yüksek dağı Mount Kinabalu, tırmanış ve trekking seven Malezya gemi turları misafirlerimizi fazlasıyla heyecanlandıracak. Sayfamız üzerinden Malezya gemi turları ile ilgili en iyi ve en uygun fiyatları bulabilir, erken rezervasyon, kampanya, fırsatlardan yararlanabilir, Malezya gemi turu programları hakkında tüm detaylı bilgileri alabilirsiniz.

... daha fazla Detay
Aramayı Değiştir
  • Cruise
Tur Ayı Seçiniz
Aramanızı Filtreleyin
Aramanızı Filtreleyin
Kişi Başı Fiyatı
1 Tur Bulundu