Tıklayın Biz Sizi Arayalım
0850 70 70 750
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı
"

Langkawi Gemi Turları

Langkawi Gemi Turları

 

Malezya'nın en bilinen tatil beldelerinden, ekvator çizgisine yakın olan Langkawi takımadası, UNESCO tarafından korunan milyonlarca yıllık egzotik yağmur ormanları, henüz bozulmamış mercan kayalıkları ve eşsiz yaban hayatı ile her yıl yüzbinleri kendisine çekiyor. Vergisiz alışveriş fırsatı da cabası. Gemi turları ile Langkawi Adası’na feribotla Satun (Tayland), Kuala Kedah, Georgetown ve Kuala Perlis yoluyla ulaşım mümkün. Kuala Lumpur’dan karayolu ile Langkawi’ye gitmek istiyorsanız, Malezya’da trafiğin soldan akmakta olduğunu belirtelim. Havayolunu denemek isteyenler, Georgetown, Kuala Lumpur ve Singapur arasından bir tercih yapmak zorunda. 

 

Duty-free alışveriş cenneti Langkawi, gece hayatından ziyade kafa dinlemek isteyenleri kendisine çekmekte. 

 

Tropikal iklimde bulunan Kedah eyaletine bağlı Langkawi Adası, 99 adadan oluşan Langkawi Adaları Topluluğunun en büyüğü. 478,5 km² yüzölçümüyle 70 bin kişiye ev sahipliği yapıyor. Alan, 1986 yılında gümrüksüz serbest bölge olarak ilan edilmiş. Pirinç tarlaları, korunan mangrov orman alanları ve kırsal güzellikleri öne çıkıyor. 

 

Adalarda kuru ve yağışlı olmak üzere 2 sezon egemen. Hava sıcaklığı 24-33 dereceler arasında ilerliyor. Nisan-Ekim ayları arasında 30 derecelere kadar çıkılabiliyor. En çok yağış Ağustos ve Eylül arasında gözlenmiş. Langkawi, her mevsim seyahat için elverişli bir iklime sahip olsa da tatil için en uygun zaman aralığı Kasım-Haziran ayları arası. Türk vatandaşları her bir yıl için 90 günü aşmamak kaydıyla Malezya’da vizesiz kalabilme imkanına sahip. 

 

Malezyalı Uzakdoğu Gemi Turlarını merak edenler, 9 gece 10 günlük; Singapur - Phuket (Tayland) - Langkawi - Malacca – Penang (Malezya) ve Singapur rotasını izleyen turlara katılabilir.  

 

14 gece-15 günlük Malezya, Seyşel Adaları, Madagaskar Gemi Turu ise; Mauritus Cumhuriyeti, Mahe-Nosy Be (Madagaskar), Diego Suarez (Madagaskar), Tamatave (Madagaskar), Reunion (Fransa) ve Maritus’a dönüşü kapsıyor.

... daha fazla Detay
Aramayı Değiştir
  • Cruise
Tur Ayı Seçiniz