Tıklayın Biz Sizi Arayalım
0850 70 70 750
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı
"

Kurban Bayramı Turları

Kurban Bayramı Turları

 

Ülkemizde Kurban Bayramı gemi turları için Ege ve Akdeniz rotası özellikle gençler ve emekliler tarafından sıklıkla tercih edilmekte. 7 gece 8 günlük Akdeniz turları; Türkçe rehberli olarak İstanbul-Cenova uçuşu sonrası başlıyor. Civitavecchia (Roma), Palermo-İtalya, Valetta-Malta, Barcelona-İspanya, Marsilya-Fransa ve sonrasında tekrar Cenova’ya dönüşü kapsıyor. 

 

İstanbul’dan Roma’ya seyahat sonrası başlayacak ikinci alternatifte ise sırasıyla; Cenova, Marsilya, Mahon (İspanya), Cagliari (İtalya), Valetta (Malta), Messina (İtalya) ve Civitavecchia (Roma) şehirleri yer almakta. 

 

İspanya’da Palma de Mallorca ve İbiza; İtalya’da Olbia, Livorno, Cenova – son olarak Fransa’da Marsilya’nın da eklenebileceği farklı bir versiyon da tercih edilebilir. 

 

Erken rezervasyon avantajlarıyla Akdeniz ve Ege yerine Kuzey Avrupa’yı görmek isteyenler; THY’nin İstanbul-Hamburg uçuşu sonrasında; Kopenhag, Zeebrugge (Belçika), Cherbourg (Fransa), La Coruna (İspanya), Lizbon (Portekiz), Cebelitarık, Barcelona (İspanya) ve Marsilya (Fransa) limanlarına uğramakta. 

 

Büyüleyici New England gezileri ile Kuzey Amerika’yı merak edenler; New York' da 3, Boston’da 2 gece otel konaklaması ile Bar Harbor-Maine (ABD), Saint John-New Brunswick (Kanada) ve Halifax-Nova Scotia (Kanada) da muhteşem bir tatil yapma imkanına sahip. Gemi daha sonra tekrar Boston limanına dönüyor ve THY ile İstanbul’a yolculuk başlıyor. 

 

Yukarıda saydığımız tüm turların bir haftalık ya da gezginlerin “uzun tur” olarak tanımladığı 10 gün ve üzeri planları da mevcut. Artık bir çok ülkeye vizesiz seyahat imkanı bulunduğunu da atlamadan ekleyelim! 

 

İç-dış-balkonlu-suit ve engelleri kabin seçenekleri ile Cruise Seyahatleri 200 Euro’dan başlayan uygun fiyatları ile bir lüks olmaktan çıkıyor. Hiç bir yol yorgunluğu ve stres yaşamadan gemi turları ile onlarca farklı liman ve ülke görmek mümkün. Arzu ederseniz kara turlarına katılarak ilgili kentler hakkında detaylı bilgileri de alabileceksiniz.

... daha fazla Detay
Aramayı Değiştir
  • Cruise
Tur Ayı Seçiniz
Aramanızı Filtreleyin
Aramanızı Filtreleyin
Kişi Başı Fiyatı
58 Tur Bulundu