Tıklayın Biz Sizi Arayalım
0850 70 70 750
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı
"

Kuala Lumpur Gemi Turları

Kuala Lumpur Gemi Turları

 

Malezya’nın egzotik şehri olarak bilinen Kuala Lumpur, ülkenin hem başkenti hem de en kalabalık şehridir. İki milyona yakın nüfusu ile Gombak ve Klang nehirlerinin birleştiği noktada yer alan şehir, Klang Vadisi üzerine kurulmuştur. 4 mevsim yağışların sürdüğü şehirde sürekli olarak tropikal iklim koşulları yaşanmaktadır. Sene boyunca 20 ila 30 derece arasındaki sıcaklıkların yaşandığı Kuala Lumpur, huzurlu bir tatilin en gözde seçeneklerinden bir tanesi.

 

Aynı zamanda başkent Ankara’nın kardeş şehri olan Kuala Lumpur; Malay, İslam, Hint ve Çin kültürlerinin beraber yaşadığı bir şehir. Lüks otelleri ve dünya modasını takip eden alışveriş merkezleri ile lüks hayatın gözdelerinden biri olan Kuala Lumpur’da trafik İngiltere’de olduğu gibi soldan akmaktadır. Gelişkin toplu taşıma sistemlerini de tercih edebileceğiniz şehirde otobüslerde bulunan kablosuz internet bağlantısını kullanabilir, fotoğraf ve videolarınızı hızla paylaşabilirsiniz.

 

Kuala Lumpur’da her türlü bütçeye uygun alışveriş imkânı bulunmaktadır. Alışveriş merkezleri, açık pazarlar, gece kurulan pazar alanları, pasajlar, butik dükkânlar ve duty-free mağazalar arasında size en uygun seçeneği seçebilir, gün içerisinde eğlenceli geziler düzenleyebilirsiniz. Özellikle kalay ve kurşundan üretilen birbirinden enteresan ürünler ve el yapımı kıyafetler arasından hediyeler seçebilir, geleneksel ve yöresel lezzetleri evinize taşıyabilirsiniz.

 

Sayfamızda Kuala Lumpur gemi turları ile ilgili en iyi ve en uygun fiyatları bulabilir, erken rezervasyon ve kampanya fırsatlarını yakalayabilir, Kuala Lumpur gemi turu programları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. 

... daha fazla Detay
Aramayı Değiştir
  • Cruise
Tur Ayı Seçiniz