Tıklayın Biz Sizi Arayalım
0850 70 70 750
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı
"

Kotor Gemi Turları

Kotor Gemi Turları

 

Karadağ’ın güneybatısında yer alan Kotor, Adriya Denizi’nin kıyısında bulunan bir liman şehridir. 4 ayrı koyun dar boğazlar ile birbirine bağlandığı Kotor’un sahillerinde, narenciye kokuları arasında çok sayıda otel, misafirlerine hizmet vermektedir. 

 

Körfezi takip eden kara yolu, küçük yerleşim bölgeleri ve turizm tesislerini birbirine bağlar. Birçok tarihi kalıntının bulunduğu Kotor Körfezi, korsanlardan deniz savaşlarına, manastırlardan ticaret yollarına sayısız hikâyenin ev sahipliğini yapmaktadır. Milattan önce kurulan ve sonradan Roma kontrolüne geçen Risan yerleşkesinin de bulunduğu Kotor, Unesco Dünya Mirasları listesinde yer almaktadır.

 

Genel olarak Akdeniz ikliminin hüküm sürdüğü şehirde, kış ayları az yağışlı ve 10 derecenin altında, yaz ayları ise güneşli ve 25-30 derece arasında yaşanmaktadır. Özellikle mayıs ile ekim arasında kalan aylar, Kotor turları ile tatil yapmak için mükemmel bir dönemdir. Turizm ve balıkçılığın son derece gelişmiş olduğu Kotor’da, eski şehir bölgesini ziyaret ederseniz ev şaraplarının servis edildiği uygun fiyatlı balık restoranları ile karşılaşabilirsiniz. Et yemekleri ve hamur işleri çeşitlerinin de yaygın olduğu Kotor mutfağında, tam da sizin damak zevkinize hitap edecek bir lezzet mutlaka bulacaksınız.

 

Sayfamızda Kotor gemi turları ile ilgili en iyi ve en uygun fiyatları bulabilir, erken rezervasyon ve kampanya fırsatlarını yakalayabilir, Kotor gemi turu programları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. 

... daha fazla Detay
Aramayı Değiştir
  • Cruise
Tur Ayı Seçiniz
Aramanızı Filtreleyin
Aramanızı Filtreleyin
Kişi Başı Fiyatı
1 Tur Bulundu