Tıklayın Biz Sizi Arayalım
0850 70 70 750
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı
"

Kos (İstanköy) Gemi Turları

Kos (İstanköy) Gemi Turları

 

Antik kalıntıları ve Hipokrat ile ilişkilendirilen ağacı ile Kos (İstanköy), Bodrum yarımadasına olan yakınlığı ve gelişmiş turizmi ile tanınmaktadır. Mazisinde Büyük İskender, Mısırlı Ptolemies ve çok kısa süreli de olsa Pers boyunduruğu da bulunan ada birçok farklı kültürün mitolojik hikâyelerinde kendine yer bulmaktadır. Modern zamanlarda Osmanlı, İtalya, Almanya ve Birleşik Krallık dönemlerinin de yaşandığı adada Müslümanlar ile Hristiyanlar beraber yaşamaktadırlar.

 

Kos Adası gerçek bir turizm ve kültür merkezidir. Adanın geleneksel Yunan tarzı evleri çok sayıda otel ve restorana ve ayrıca küçük bir miktarda gece kulübüne çevrilmiş durumdadır. Ayrıca sadece barlardan oluşan meşhur sokakları mevcuttur. Ada birçok ufak köyden meydana gelmektedir ve bu köyler başta İngiliz tatilcileri olmak üzere pek çok Avrupalı misafir için popüler bir dinlenme yeridir. 112 kilometrelik sahili ile kendinden sık sık bahsettiren Kos adası, Ege Denizi’nin keyfini çıkarmak için kusursuz bir nokta.

 

Kültürel zenginliğinin yanında coğrafi özellikleri ile de dikkat çeken Kos Adası, tarihi fosil kalıntılarına ve birçok nadir taşa ev sahipliği yapmaktadır. Yerel tarım üretimi ile desteklenen ada turizmi, hem sıcak yerlisi hem de eşsiz lezzetleri ile misafirlerini büyük bir ilgi ile karşılamaktadır.

 

Sayfamızda Kos Adası gemi turları ile ilgili en iyi ve en uygun fiyatları bulabilir, erken rezervasyon ve kampanya fırsatlarını yakalayabilir, Kos Adası gemi turu programları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. 

... daha fazla Detay
Aramayı Değiştir
  • Cruise
Tur Ayı Seçiniz
Aramanızı Filtreleyin
Aramanızı Filtreleyin
Kişi Başı Fiyatı