Tıklayın Biz Sizi Arayalım
0850 70 70 750
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı
"

Korfu Adası Gemi Turları

Korfu Adası Gemi Turları

 

Ion Adaları’nın kuzey kısmında yer alan Korfu Adası, Yunanistan denince akla gelen turizm merkezlerinden bir tanesi. Doğal güzellikleri, büyüleyici kumsalları ve tarihi mimarisi ile bu ada, geçmişin gizemliliği ile bugünün trendlerini bir araya getiriyor. Milattan önce 229 yılında bir Roma İmparatorluğu kolonisi olarak kurulan şehir, tarih boyunca birçok farklı topluma ev sahipliği yapmış, hem doğulu hem de batılı birçok kültürden beslenme şansını bulmuştur. Adaya son hâlini Yunan dokunuşu vermiş, her bir kaldırım taşına Yunan tatil merkezlerinin o kendine has kokusu işlemiştir.

 

Son derece yumuşak bir iklimin yaşandığı yaz aylarında kendinizi Korfu Adası’nın sokaklarına atabilirsiniz. Dar ve kıvrımlı sokaklarında oldukça zengin bir tarihin büyüleyici detayları sizi de içine çekecektir. Özellikle adanın güneyinde yer alan Nikiforou Theotoki bölgesine geldiğinizde içinizdeki heyecanın zirveye ulaştığını fark edeceksiniz. Korfu Adası turlarında dünyaca ünlü geniş kumsallarını mutlaka görmeniz gerekiyor. Myrtiotissa ya da Kalami Koyu’nu ziyaret edebilir, deniz ve güneşin tadını sonuna kadar çıkarabilirsiniz. Adada bulunan sahiller sadece gündüz değil gece saatlerinde de oldukça hareketli. Bu sahillerde düzenlenen parti ve eğlencelere katılabilir, romantik sahil yürüyüşleri gerçekleştirebilirsiniz.

 

Sayfamızda Korfu Adası gemi turları ile ilgili en iyi ve en uygun fiyatları bulabilir, erken rezervasyon ve kampanya fırsatlarını yakalayabilir, Korfu Adası gemi turu programları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. 

... daha fazla Detay
Aramayı Değiştir
  • Cruise
Tur Ayı Seçiniz
Aramanızı Filtreleyin
Aramanızı Filtreleyin
Kişi Başı Fiyatı