Tıklayın Biz Sizi Arayalım
0850 70 70 750
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı
"

Kopenhag Gemi Turları

Kopenhag Gemi Turları

 

Vikinglere dayanan geçmişi ile Danimarka, dünyanın en gelişmiş şehirlerinden birine, Kopenhag’a ev sahipliği yapmaktadır. 

 

Avrupa’nın en eski şehirlerinden biri olan Kopenhag kırmızı tuğlalı evleri, özenle hazırlanmış taş meydanları, dünyaca ünlü müzeleri, tarihi mimari yapıları ve muhteşem doğası ile gönülleri fethediyor. Beş yüze yakın adası olan Danimarka’nın en büyük adası olan Zealand’da bulunan Kopenhag, Atlas Okyanusu kenarında uzanan bir kıyıya da sahiptir. Ortalama 18-19 derece civarında yaşanan Haziran, Temmuz ve Ağustos ayları Kopenhag tatilleri için kusursuz dönemlerdir. Birçok misafir bu dönemde şehri bisiklet ile keşfetmeyi tercih etmektedir. Dümdüz bir coğrafyaya sahip olan Kopenhag, oldukça düzgün trafik sistemi ve bisiklet yolu düzenlemesiyle bisiklet turu için mükemmel koşullar yaratmaktadır.

 

Kültürel açıdan oldukça zengin olan şehirde birçok aktivite, organizasyon veya performansa denk gelmek mümkün. Sene içerisinde sık sık düzenlenen festivalleri yakalamak için tatil tarihlerinizi önceden kontrol etmekte yarar var. Gün boyunca süren sanatsal aktivitelerden sonra Kopenhag turları ile gece hayatı da oldukça renkli geçeceğini umuyoruz. Şehir içerisinde düzenli olarak çeşit çeşit partiler düzenlenmektedir. Barların yoğunlukla olarak bulunduğu Nyhavn Liman Bölgesi’nde bulunan kanallarda tarihi teknelere rastlayabilir, Danimarka’nın eski evlerini görebilirsiniz.

 

Dünyanın en büyük yaya bölgesi olan Stroget Meydanı alışveriş severlerin yüzünü güldürecek özelliklere sahip. Şehrin alışveriş merkezi olarak görülen meydan üç kilometreden uzun olup, birden fazla semte temas etmektedir. Bu uzun sokakta alışveriş yaparken bir yandan sokak müzisyenlerine kulak verebilir, canlı performanslar izleyerek gününüze hareketlilik katabilirsiniz. Farklı şeyler arayanlar için Kopenhag şehrinde bol miktarda butik moda evleri ve özgün mağazalar bulmak da mümkün.

 

Sayfamızda Kopenhag gemi turları ile ilgili en iyi ve en uygun fiyatları bulabilir, erken rezervasyon ve kampanya fırsatlarını yakalayabilir, Kopenhag gemi turu programları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. 

... daha fazla Detay
Aramayı Değiştir
  • Cruise
Tur Ayı Seçiniz
Aramanızı Filtreleyin
Aramanızı Filtreleyin
Kişi Başı Fiyatı
36 Tur Bulundu