Tıklayın Biz Sizi Arayalım
0850 70 70 750
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı
"

Kolombiya Gemi Turları

Kolombiya Gemi Turları

 

Brezilya’dan sonra Güney Amerika’nın en kalabalık ikinci ülkesi Kolombiya; Brezilya, Venezuela, Panama, Peru ve Ekvator ile komşudur. Ülkede İspanyolca ve İngilizce konuşulur. 1.150 Kolombiya Pesosu hemen hemen 1 TL’ye karşılık gelir. Türkiye’nin 7 saat gerisinde olan ülkenin uluslararası telefon kodu +57’dir. Kolombiya’nın en kalabalık kenti başkent Bogota’ya ek olarak; Medellin, Cali ve Barranquila şehirleri de ziyaretlerde öne çıkar. 

 

Sokaklarda dahi satılan ışıltılı Zümrüt’ler ve diğer tüm değerli taşların anavatanı Kolombiya; Dünya üçüncülüğünü kimselere kaptırmadığı muz ve kahve üretimi, devasa yeraltı zenginliklerinin yanı sıra çiçek üretiminde de ilk sıralardadır.  

 

10 gün süren; Los Angeles (California); Cabo San Lucas (Meksika); Acapulco (Meksika); Puerto Quetzal (Guatemala); Corinto (Nikaragua); Puntarenas (Kosta Rika) ve Cartagena (Kolombiya) deniz rotası, Kolombiya gemi turları tutukunlarına kesintisiz mutluluk sağlayacak kalitede! 13 saatlik İstanbul-Los Angeles uçuşu biraz uzun olsa da görülebilecek tüm güzelliklere emin olun kesinlikle değecek. 

 

Seyyar barbekücüler, belki de daha önce tatmadığınız enfes tropik meyveler, lezzetli bir hamurişi olan – günün her saati yenebilen Arepa, orijinal bir kahvaltı klasiği ‘sıcak çikolata ve peynir’, Amerika’nın en eski kasabalarından Villa de Leyva ve Bogota Altın Müzesi, ‘Kolombiya’ya gidilse nereler görülür, neler yenebilir’ sorusuna verilebilecek ilk cevaplardan bir kaçı olabilir. Vizeden muaf olarak görebileceğiniz bu cennet ülkeden yüzlerce anı ile dönebilirsiniz. 

 

Yağışın en az olduğu aralık-ocak-şubat ve mart ayları deniz tutkunlarının ziyaretlerini planladığı tarihlerden. 16 saat sürebilen Bogota’ya uçuş sonrası Kolombiya gemi turlarına başlamak istiyorsanız; THY, Air France ve Iberia havayollarını tercih edebilirsiniz. Güney Amerika’da gidebileceğiniz en kaliteli Casino’lar ve Gece Kulüpleri Bogota’da bulunur. Yüzlerce yıllık üniversiteler ve Katedraller yine bu bölgede yer alır.

... daha fazla Detay
Aramayı Değiştir
  • Cruise
Tur Ayı Seçiniz