Tıklayın Biz Sizi Arayalım
0850 70 70 750
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı
"

Koh Samui Gemi Turları

Koh Samui Gemi Turları

 

Yaz turizminin Hindistan cevizi kokulu “cennet adası” Koh Samui, Tayland Körfezi’nde siz değerli misafirlerini bekliyor. Karaya yaklaşık 15 kilometre uzaklıkta bulunan ada, palmiye ağaçları ile süslenmiş bir hâlde görenleri büyülüyor.

 

Tropikal Muson iklimi özelliklerini taşıyan adada nisan ayından kasım ayına kadar etkili yağmurlar görülmektedir. Yılbaşını da kapsayan kalan zaman dilimi ise Koh Samui için mükemmel bir tatil dönemidir. 27 - 32 derece arasındaki ısı dengesi, sene boyunca sürmekte, ancak bu dönemde en konforlu şekilde hissedilmektedir. Adanın mutfağı yoğun olarak Hindistan cevizinden oluşmaktadır. Çevresinde bulunan deniz altı yaşamı çeşitliliği sayesinde yemeklerde deniz ürünlerine de sıkça rastlanmaktadır. Yemekler Hint ve Endonesya mutfağının etkisiyle oldukça baharatlıdır. Körili tavuklar, soslu pirinç yemekleri, tütsülü balıklar ve daha birçok çeşit yemek iştahınızı kabartmak için hazır bekliyorlar.

 

Birbirinden güzel plajlarda gün boyunca güneşlenebilir, Lamai Beach, Chaweng Beach ya da Choengmon Beach gibi dünyaca ünlü sahillerden denize girebilirsiniz. Dalma meraklılarını da sık sık ağırlayan adada dalgıçlık yapabilir ya da sahil boyunca kano gezileri düzenleyebilirsiniz. Havanın kararması ile şehir merkezinde alışveriş merkezleri dolmaya başlar. Mücevherler ile süslenmiş takılardan, deniz ürünleri ile yapılmış taklit ürünlere kadar aradığınız her şey bu alışveriş cennetinde mevcuttur. Adadaki Chaweng bölgesinde bulunan ana caddeler, alışveriş etkinliği için en ideal yerler olarak görülmektedir. Koh Samui geceleri başka bir güzel. Renkli ve hareketli mekânlarda tropikal içecekler yudumlayabilir, Chaweng ve Bophut bölgelerinde bulunan birçok bar ve gece kulübünü ziyaret edebilirsiniz. 

 

Sayfamızda Koh Samui gemi turları ile ilgili en iyi ve en uygun fiyatları bulabilir, erken rezervasyon ve kampanya fırsatlarını yakalayabilir, Koh Samui gemi turu programları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. 

... daha fazla Detay
Aramayı Değiştir
  • Cruise
Tur Ayı Seçiniz